Alte știri din fotbal
Conferință la sediul MApN: „Începe reorganizarea clubului Steaua!” » Ce se întâmplă cu Florin Talpan și cu promovarea echipei de fotbal
0
Florin Tănase și Daniel Bîrligea au spus ce cred despre noile echipamente: „Le-am văzut și pe ale rivalilor și...”
1
Alex Musi a vorbit cu Eddy Gnahore, după ce francezul a semnat cu FCSB: „Eu asta i-am zis”
0
În noul echipament al FCSB-ului, Ștefan Târnovanu și-a ales favorita de la Mondial
0
Știri din fotbal internațional
Schimbare majoră chiar în ziua semifinalei de la Atlanta » FIFA a luat o decizie urgentă și total neașteptată!
0
Cristi Borcea vede o mare surpriză în finala Mondialului: „Singura ce poate face acest presing”. Cu cine îl compară pe Leo Messi
0
Cum explică AntenaPLAY problemele reclamate de utilizatori în timpul semifinalei Franța - Spania: „Ținta unui atac cibernetic, provenit din zeci de țări”
2
„Jucăm împotriva piraților uzurpatori” » Vicepreședinta Argentinei alimentează tensiunea înainte de meciul cu Anglia
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
fiecare articol despre DINAMO
acum pe bune,fiecare articol al acestui individ este de defaimare,dezinformare,batjocura ...dar de ce nu a scris ca pana la urma Rotariu e jucatorul lui Dinamo ? Dc a trebuit ca altcineva sa scrie despre Rotariu ? Catalin sau Eduard e"erau in masura sa scrie"
Cataline,Cataline...nu ai deloc astampar,faci ce faci si zgarmi in rahat..
pe de alta parte, ambii sunt foarte foarte slabi. nici nu se compara cu fostul lor coleg, marius alexe. care a si muncit mult mai mult si a fost mult mai serios. fiind oricum, si mult mai talentat. parafrazand savuroasa opinie exprimata de Maestrul Chirila, redata de mine (din memorie) intr-un com anterior, as spune ca a fost suficient unul si bun : Marius Alexe. poate sa aduca lui dinamo 2-3 mil de euro si asta ar scoate banii cheltuiti pe toata generatia lui. inclusiv pe cei amintiti in articolul de fond. si, daca fiecare generatie ar produce cate un alexe/an, in 4-5 ani ar fi 4-5 jucatori de mare valoare, din pepiniera proprie. deci, Maestrul stia foarte bine ce spune..
esti prost si stii asta!
"Dintre puştii în care "cîinii" îşi puneau mari speranţe în urmă cu doi ani n-a rămas mai nimic. Doar Marius Alexe a confirmat, fiind golgeterul echipei în acest sezon, cu 15 reuşite." ___ fals, domnilor... fals... nimic mai fals.... iata si de ce : ___ "Daca din fiecare generatie de juniori vom reusi sa scoatem la lumina rampei macar cate un mugur de fiecare primavara in parte, si tot am avea viitor cu miros parfumat ! " ___ de la Maestrul Ioan Chirila, citire.
Contzarane se pare ca tu il vanezi pe Gheorghiu si el pe tine.:)))))
Liga de amatori din Germania > egala la salarii cu Fc Dingo : ))))))))))
Acum pe bune, eu nu inteleg rostul acestui articol ! Daca castiga la fel ca in Romania, ce afacere au facut ? Aaaaa, acum am vazut, articol semnat Gheorghiu, e clar ! Baaaa, mai poti ?
cam asta e valoarea lor. liga 5... pai cum sa joci in europa cu jucatori de liga a 5a germana?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.