Alte știri din fotbal
„De-asta m-am supărat atât de tare” » De pe patul de spital, Mircea Lucescu rememorează ce s-a întâmplat înainte și după leșin: „Gata, s-a terminat”
0
„Lui Mircea Lucescu să îi vină mintea la cap și să se potolească!”
0
Dinamoviștii și rapidiștii strâng rândurile pentru Mircea Lucescu: „Asta a dat totul peste cap”
0
„My Giant” » Cel mai înalt fotbalist din Superliga a apărut la Dinamo: „Nu e photoshop”
1
Știri din fotbal internațional
CAF cedează în scandalul Cupei Africii pe Națiuni: „Vom respecta orice decizie TAS” + demisie în conducerea Confederației: „Am reușit să clarific suspiciunile care au fost îndreptate asupra mea”
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Pe ai tai nu-i vezi pe articolele noastre? Vazi-ti de barna din ochii tai...
Eu cand am zis ca Multescu n-are nicio sansa... stie si el asta si vrea sa se care cat mai repede, sa evite rusinea care se pregateste, din pacate, inevitabil. Om normal, pana la urma, nimeni nu vrea sa se bage in ceva ce va esua oricum
Tu ai comision sa scrii comentarii la fiecare articol despre Dinamo? Pana si eu ca dinamovist mai ratez din ele. Gata ba suntem la pamant, cu un picior jumate in liga a2a, cu probleme financiare, nu va mai ajunge? Aveti un pic de bun simt.
Stai bre, nea Gigi, sa jucam macar finala cupei si in Europa League, nu ne lasa asa ca pe niste ***...Se poate?!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E firesc sa fie alarmat!La varsta lui,contaminarea poate sa-i fie fatala!
Corect, important e ca programul "Doar Divizia B" sa mearga mai departe!:)))
Eu nu cred ca pleaca. E doar un bluf al presei. Situatia asta imposibila - pentru multi - pentru "DINAMO BUCURESTI" este doar o forma de lucru normala- este doar o variatie. Nu-l sperie asa usor pe nea Gigi.
Rămâne pata pe blazon :)
Daca dupa doua zile spune asa, ce mai este de zis? Toti “marii dinamovisti” se dau loviti. Cand a acceptat postul nu stia in ce se baga? Mi se pare rusinos ceea ce face. Cum a dat de greu, fuge.
Sa nu uitam de Rapid :P :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.