Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Radu Drăgușin a rămas iar fără antrenor! Igor Tudor, demis de Tottenham după doar o lună
0
Liga Campionilor într-un sat cu 1.500 de locuitori » UEFA a aprobat stadionul unde va evolua campioana-surpriză
0
Sean Dyche a negat negocierile cu Tottenham: „Eram în pub, deci puțin probabil”
0
Kosovarii nu se tem de Turcia » Vedat Muriqi: „Pentru noi ar fi ca o a doua independență”
1
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Trump, despre prințul moștenitor al Arabiei Saudite: „Nu credea că trebuie ...
Libertatea
Aia sunt platiti de Gigel, ce treaba am eu!? Nu mor de foame, stai linistit!:))) Chiar asa pr000st esti, nu stii sa faci diferenta dintre un angajat, si un om liber!?:)))
Ăștia de la Digi sunt glumeți, de la rârâiții care comentează, până sus, la comandă. Uiiii! :))
Păi nen-tu gg așa se autointitulează . Sau ai lipsit de la lecția aia ? Vezi că-ți taie și din firfirei ... Voi toți sunteți *** . El a zis-o ! Ficisbuciștii sunt numai *** care trebuie *** ! Băi proastă , până și dezbinatul Meme s-a supus ... *** . *** ...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
N-ar fi rau sa ia Craiova campionatul, sa se creeze o emulatie si acolo. Totusi sa mearga si Steaua in Europa.
E suficient de prost in cazul asta.....cine se aseamana se aduna, nu puteai avea prieteni decat de teapa ta.
Steaua n-a retrogradat niciodata din prima liga. S-au trezit generalii dupa 15 ani! Asta dupa ce Becali platise milioane de dolari datorii, imi aduc aminte de momentul Paunescu.
Tocmai au postat astia de la DIGI un anunt pentru dinamovisti, "Pentru sanatatea voastra emotionala, nu va mai uitati la meciurile lui Dinamo din play-out"!:))))))
Daca stau să mă gândesc, nici eu nu știu pe nimeni care sa fi întors armele! Cei drept, toți sunt steliști vechi de 40 de ani și peste! Cel mai bun prieten e dinamovist înfocat, chiar de acolo din buricul târgului, langa stadion, de peste 50 de ani! Până și el spune că FCSB e STEAUA!:)))
Pai pune-ti sigla la avatar, sa vedem ce pramattie esti...sau iti e rusine?:)))
Eu mă mut pe meciul viitoarei campioane, egalul ăsta n-a avantajat pe nimeni, noi rămânând să scoatem puncte de la Chindia, ei cu un picior în divizia inferioară, deja.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.