Alte știri din fotbal
Rapid mai face un transfer! Pancu rezolvă o problemă din primul „11”
0
Arnold Garita a ajuns la București pentru a semna cu FCSB » Cine l-a întâmpinat pe aeroport
1
Florin Maxim a dezvăluit la GSP Live salariile incredibile de la Corvinul!
0
Gheorghe Hagi, discurs manifest: „Știți care motto-ul meu? Notați-l!”
0
Știri din fotbal internațional
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
0
Fostul campion olimpic a criticat Barcelona: „Nu-l dai cadou pe Ferran Torres! Ce iei de 50 de milioane?”
0
Mikel Arteta cere o schimbare de regulament în Premier League: „Mă lupt cu ei!”
0
Sprijin de la Casa Albă pentru șeful FIFA: „Cine votează împotriva lui Infantino trebuie să meargă la psihiatru!”
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
0
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Emanuela Ignățoiu-Sora, cercetătoare, despre alegerile din SUA: „Întrebarea ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
România produce mai puțină energie, iar exporturile de electricitate au ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Art. 72 Cod Civil: „orice persoană are dreptul la respectarea demnității sale, fiind interzisă orice atingere adusă onoarei și reputației sale”. Dragomir acuza fapte precise de coruptie care prejudiciaza imaginea lui Hategan, iar daca nu sunt adevarate, Hategan ar trebui sa mearga in instanta civila pt despagubiri.
I-auzi si la asta. Ai idee cate greseli de arbitraj sunt pe etapa? Facem ancheta si procese pt fiecare? Sau numai pentru greselile pro Dinamo? Adevarul e ca cine face si desface are tot timpul ce face.
Nu habaucule, a primit ordin sa avantajeze mimamo, si a avantajat-o decisiv. Nu a dat un mimamovist afara dupa un fault violent/dur, iar la regulament spune ca la fault violent/dur se da rosu. Este ca acum ai priceput?
intamplarii ne fericite! si Ganea parca a rupt un picior, si ce a patit Nesu! Badea care era si antrenor parca!?? la Balaci nu se stie ce a fost!
s-a desfiintat vreun Dinamo? care din ele? ca avem bine mersi Dinamo Zagreb, Berlin, Kiev, Bucuresti, Minsk, Moscova, Tbilisi, Tirana. deci repet, care Dinamo s-a desfiintat? mai exista si Houston Dynamo in MLS si vreo 2 Dynamo prin ligile inferioare engleze
Mitica este FCSB-ist convins, chiar daca FCSB nu e Steaua, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Du-te la mititica!
Cine ştie mai bine decât nea Milițică. Nea Ovică dă din coate. Cică este începator în ale Dinamoviadei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.