Alte știri din fotbal
Jandarmeria a decretat: fără meci în București pe 23 mai. Care este motivul
0
5 jucători decisivi în Bănie » Cine a impresionat în sezonul de event al Universității Craiova
0
Eugen Neagoe întrerupe petrecerea Craiovei! » Cere 4 transferuri tari: „Titulari. I-aș spune lui Rotaru”
0
Florin Prunea, siderat de alegerea făcută de Bergodi pe „Oblemenco”: „Am înnebunit, vorbeam singur”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a confirmat plecarea lui Dani Carvajal la finalul acestui sezon
0
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
2
Satul cu 4 supermarket-uri ia cu asalt Bundesliga: n-are gară, dar se laudă cu 3 brutării! Acolo a jucat românul Cătălin Răcănel
1
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Am fi ca un club de Occident daca Negoita ar face sacrificiul de ai aduce pe Stanciu si Rednic ( faza uimitoare este ca amandoi si-au dat acordu sa vina, de Stanciu se spune mai nou ca si-a dat acordu mai ales ca a fost ofertat de Dinamo in viziunea sa primul club mare la care va lucra daca va semna) iar Rednic a spus omu ca antreneaza pe gratis, astea ce mai asteapta ??? Mi-e dor de vremurile cand nu ne iesea nimeni de sub papuc si faceam oitzzza S.R.L la tigaie, oare cand mai vin vremurile alea ??? :)))
Nuu, sper sa nu-l ia dinamo pe popescu (doamne-ajuta)
Tomberonu isi cheama gunoiu acasa, hai n-auzi :))))))))
Daca Negoita il pune pe liber pe nea AngheLAKEEE si ii aduce pe D.Stanciu si pe M.Rednic eu ma declar fanu lui nr 1 va jur, asta ar insemna ca are intentii intradevar pentru a face performanta, dar daca doar vom arde gazu degeaba cu minciuni prin presa inseamna ca e un gropar ca toti ceilalti !!! Eu sincer sa va zic cand a venit Negoita in prima zi la Dinamo am crezut ca insfarsit Dinamo va redeveni accel club nr 1 in Romania si o sperietoare pentru Europa dar dupa ce am vazut perioada de proba cu el la timona in primele saptamani am vazut ce om este defapt, sper sa ma insele aducandui pe aia 2 si punandul pe lakeeeu pe liber, HAI DINAMO ALEE ;)
Daca nici acum nu arata ca e serios si vrea sa faca treaba ,adio sa mai ramana langa echipa lui cine vrea,pe mine unul nu ma mai intereseaza ,m-am saturat sa rada lumea de noi ca ne autodistruge din interior un securist reactivat la 25 de ani dupa caderea comunismului!
Daniel Stanciu cred ca este cel mai bun manager sportiv din Romania, uite ce echipa a facut la Tg.Mures si sa nu uitam ca pe Wesley,Adailton,M,adson tot el i-a adus cat timp a fost la Vaslui, sa stii ca are ochi la jucatori, sper sa se realizeze cu Stanciu si cu Rednic, iar negoita sa-l puna pe somaj pe unchisu comunist, vremea comunistilor au trecut, traim in democratie :))
1)Uite ce am scris mai jos 2)Problema principala nu e antrenorul :poate fi Alexa,Danciulescu,Rednic,Alina Plugaru sau Traian Basescu,deocamdata nu conteaza,important e sa vina un manager sportiv care sa stie meserie ca stanciu,iar tovarasul anghelache sa inteleaga ca vremea lui,a vestiarelor de arbitrii umplute cu folcloriste,a blaturilor si a amaneintarilor cu duba a jucatorilor adversi a trecut si performanta poti face cu un profesionist ca stanciu,nu cu un lingator de clei din urechile sefilor ca bobar 3)Daca se materializeaza articolul asta,e primul pas pozitiv din epoca Ionut Negoita!
curcaneee, numele tau este egal cu cel al unui scremut de pe un WC :))) vezi-ti de terminatii tai din liga 5, aici vorbim doar cu cei de la varf (care sunt in liga 1) cei care comenteaza in liga 15 este mai greu pentru ca nu multi prind weirle-ss :)))
Popescu nu a fost votat drept cel mai bun jucator din liga 2 ?? sau fac eu o greseala ??? daca vin astea 2 si cu un antrenor ca Rednic, se vor vinde pe bani multi :)) ce se mai aude cu Puriul ???
Barbuț la Dinamo este la fel cum este si Chiriches la AS Roma, doar in presa, nu cred ca or sa se intample niciodata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.