Alte știri din fotbal
Jucătorul de la FCSB, propus la Inter » Umilit de Gigi Becali ar putea lucra cu Cristi Chivu
0
Ultimele vești de la spital în cazul lui Cosmin Matei, după accidentarea teribilă din Steaua - Sepsi
0
Fede Valverde, explicații halucinante după conflictul cu Tchouameni, în urma căruia a fost spitalizat: „Astăzi am avut din nou un conflict. În timpul discuției...”
4
Conducătorul din Superligă, mesaj ferm după interesul lui Dinamo: „Nu vom intra în licitații”
0
Știri din fotbal internațional
Marca anunță ce sancțiuni riscă Valverde și Tchouameni: „De la o amendă minoră la...”
0
Antrenorul lui Andrei Rațiu promite trofeul Conference League, după calificarea în finală
0
Andrei Rațiu și Rayo i-au adus Spaniei al 5-lea loc în Liga Campionilor: „Umpleți avionul cu băutură”
0
Manșa retur din semifinalele Conference League » Andrei Rațiu a scris istorie: Rayo Vallecano s-a calificat în prima finală europeană
2
Lifestyle
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
1
Pe drum spre marele meci, s-a dezbrăcat și s-a pozat în toaleta avionului: „Regina se întoarce!”
2
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Regulile pentru voucherele de vacanță în 2026: salariații nu trebuie să mai ...
Libertatea
Mâncărurile demențiale ale sașilor transilvăneni, rămase moștenire în ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Trump forțează finalul războiului cu Iranul. Detalii din oferta de pace de ...
Libertatea
La orizont se vede un serial cu multe episoade,în care va fi vorba despre ***.***.*** moare de grija câinelui!Apărăăăăă Tătărușanuuuuuuu!Te salut crotalie,avem cea mai tare galerie,hey,hey!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sigur negoita scoate milionul pentru asta,..
adevarul este ca dinamopvistii reprezinta simbolul prostiei si al umilintei. astia chiar au umilinta in adn. pai cum sa nu plateasca negoitza sa apara asemenea articole cand vad ca dinamopvistii pun botul imediat chit ca in 99% din cazuri au fost doar stiri aruncate de la rin,total false. ha ha ha
*** pana cuma nu s-a intamplat nimica cu negoitza,nu a transferat nimica. iar de dat bani,doar liderilor din pch le-a dat.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
inca un episod din seria desene 3D pentru căţeluşii care se lasa plimbati in lesa pe burta goala de stapanul lor negoita
si mos craciun. si ala vine la dinamo aka rusinea romaniei. doar ca mos craciun nu exista. ha ha ha. nici macar un transfer nu ati facut.
ha ha ha. nici dinamovistii nu mai cred in aberatiile astea. auzi la ei,sa dea negoitza 500 de mii pe un jucator. ha ha ha. mai bine si-ar taia mana. dinamop aka rusinea romaniei nu a transferat niciun jucator pana acuma. branescu a fost imprumutat si ala numai jucator nu poate fi numit,tinand cont ca a jucat vreo 8 meciuri in ultimi 5 ani la niste echipe obscure din liga a 3-a din itlaia si ungaria.
Ce o fi patit Negoita de incepe sa dea banii ?? 400 de mii pe Kone, acum pe Petrucci 500 de mii !!! Dar sincer eu l-as fi vrut pe Elhamed dar sunt buni amandoi, si Petrucci si Elhamed, sper sa vina, la fel si Kone + Zoubir !!!
Ce se oftica fesebeii :))))))))))) Dinamo renaste, transfera jucatori de clasa, la ei vine insolventa cu pasi repezi gigi nu mai gireaza *** alea la infinit, le-a taiat macaroana, daca va spunem ce jucatori vin la dinamo vara asta va ia *** razna :)))))))))))) Elhamed, Hamid Kone, Petrucci,Larie, Christian Lopes si Felgueiras!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca era roman il sfatuiam sa mearga la fcsb ca doar asa poti prinde nationala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.