Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Planul lui Gigi Becali nu a funcționat
0
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
1
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
0
Știri din fotbal internațional
De ce Fenerbahce va folosi tricouri cu „Chobani” pe piept la meciul cu FCSB
5
Atac violent la adresa lui Elias Charalambous: „El chiar are față de papagal”
17
Bine că nu joacă ei! Detaliul unde FCSB este o formație liliputană comparativ cu Fenerbahce
2
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ultimele informații înainte de meci
3
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Microbuzul din accidentul tragic din Timiș nu avea funcția de lane assist. ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
valahule vezi-ti de pensia ta ...si lasa-i pe cei de la dinamo ....tu nu ai apa plata sa-ti iei medicamentele si razi de altii ....uite amaratii astia de la dinamo v-au umilit 2 ani .
Dinamo ratează un transfer important! nu mai e rupt acum in cot si in genunchi?! daca te injur imi dai iar cartonasul galben asa ca ma abtin dar stii tu ce vreau sa zic ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca îl lua *** atunci scriați nouă pagini de elogii aduse conducatorui *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cât de prost poți fi ca ziarist să scri așa ceva ,când acum două zile ați scris că Mutu a refuzat transferul pt că fotbalistul este accidentat si ne refăcut
in -83-84 Dinamo este prima echipă din România care a jucat semifinala CCE.
Se gasi prostul scolii ca comenteze .
E mai rau pentru Fcsb ca detine doar 3 campionate in toata istoria ei si in europa zero barat .
Nu e adevarat. Eu am citit la comentarii pe gsp de la niste persoane extrem de cultivate ca de fapt, fotbalistii traiesc din coregrafiile fanilor. Nu conteaza ca au salarii de mizerie, ca nu castiga de ani de zile nici un trofeu, ca nu au jucat niciodata in istoria clubului in Europa, e important ca au avut coregrafie 3d, 4d, 5d, etc. Aia e important, nu rezultatele sau ce aduci familiei tale la sfarsitul lunii.
Păi Margiotta ăsta credeți că e prost . Cum să la se el Elveția - Lausanne pentru România Dinamo București. E o mică deosebire.
Era prea tanar si de viitor pentru dinamo. Si uite asa dinamo a ramas cu doua transferuri schioape :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.