Alte știri din fotbal
România U21 - San Marino U21, în preliminariile Campionatului European » Cum arată calculele calificării
0
Slovacia - România, meciul consolării, cu gândul la Mircea Lucescu » Echipa probabilă a „tricolorilor”
1
Săptămână mare la Steaua: „Voi anunța metoda prin care eliminăm bariera promovării”
6
CFR Cluj nu mai scapă de necazuri: impresarul mijlocașului solicită insolvența clubului! + Ziua Z în Gruia pentru plata datoriilor de peste un milion de euro
10
Știri din fotbal internațional
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Selecționer dat afară la miezul nopții, cu 79 de zile înainte de Mondial!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
O adolescentă de 16 ani, ucisă în plină stradă. Cinci tineri au fost ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Asa ar fi normal! De jucat, nimic, dar vroiau salarii la zi! Out cu figurantii!
N-ai luat nimic de pe la palat??? Un biscuite,, acolo!.... desi ai lustruit leii cu maneca de la palton, pe care iti sufli si nasul!? Hai ca ,, capabilul,, de petrea de la mizerabilii fc5bisti, vazut din spate seamana cu murinho ca doua picaturi de smoală. Tuciuriule!
Băgați-l pe Burleanu în poartă!
am fost la tine si ghici ce....m-a bagat matta in casa
Nu stiu daca era pornit de la inceput pe Straton dar e' clar ca nu-i place de el.
Sa nu uitam ca si ayatollahul fotbalului românesc gigi becali e adeptul semnului crucii peste tot pe unde poti sa-l faci! Si sa bati si o mătanie. Ameno!
eroul este burleanu...*** nu-l poate da afara
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Aia da atitudine de antrenor incepi sa ti faci cruci de acolo se vede ca era pornit impotriva lui Straton !!
Daca pleaca ''Neuer''scad sansele sa facem un infarct in timpul meciurilor lu' Dinamo :)) Nu o sa-mi lipseasca driblingurile lui in 6m. De altfel eram sigur ca e pa, cand dupa un dribling d'asta inutil, camerele tv l-au surprins pe Contra facandu-si o mare cruce si intrebandu-i pe colaboratorii sai ''ce face asta?''
Eu il vad pe Contra ca pe un mecanic la care mergi cu masina sii spui sa o repare iar el iti cere sa schimbi totul la ea pt ca el nu se pricepe sa o repare !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.