Alte știri din fotbal
Cu ce vedetă TV a celebrat Mihai Rotaru câștigarea titlului » Cine i-a înmânat personal medalia de campion și un anunț uriaș al patronului
0
Craiova continuă sărbătoarea » Ce s-a întâmplat la primele ore ale dimineții
0
Imagini de excepție de la Craiova, cu bucuria campionilor din noaptea titlului! Nu s-au văzut la TV, fericire în stare pură
0
Filipe Coelho sau Mirel Rădoi? Sub tutela cărui antrenor s-au descurcat mai bine Al-Hamlawi și Nsimba
0
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Ptr Liga a 2-a e bun ‘SMURDUL ‘Multescu!
Claugol e mai antrenor decât toți pe care i-am avut pe bancă în ultimii ani. Merită o șansă să arate ce poate, indiferent de ligă! Cât despre habarnistul numărul 3 cu "no-how" - NO, thanks!
Adică se retrage din funcția de președinte și stă patron :)))
Din pacate, inteleg ca nu se oune problema sa "dispara" cu totul Nicolescu si Voicu de la Dinamo! Este imposibil sa nu inteleaga ca nu au nicio treaba cu fotbalul si cu Dinamo, ceea ce ma face sa cred ca raman doar pentru orice altceva decat interese legate de fotbal si Dinamo. Macar sa plece Kopic si sa nu mai auzom de "fratii Pacala", Nicolescu si Voicu, daca o sa retrogradam, ceea ce pare singura varianta realista., din nefericire. Cat despre jucatori, singurii care sper sa continue, daca, printr-un "miracol" ramanem in MamaLiga 1, sunt Politic, Golubovici, Edgar Ie, Gnahore si Pavicici ... restul sunt praf (Amzar, Costin, Velkovski, chiar si Bani, Moura), iar altii chiar nu au nicio treaba cu fotbalul profesionist (Abdallah, Gregorio, Selmani, R Grigore, Iglesias, N Rosu)
Și? Cu ce ne ajută asta,pe noi? Ei vin,se umplu de bani,echipa retrogradează și...? Chiar nimeni nu vede cum că cineva face intenționat jocurile ptr ca dinamo să nu fie în primul eșalon? E chiar așa de greu de găsit antidotul ptr persoana respectivă și pusă la respect prin mijloace legale? " Doar dinamo bucurești" ....e greu de digerat! Trebuie să demonstreze că el e .....mare și tare
Gandesc si ei in perspectiva. Sa-i vedem cu lotul de jucatori.
Rușine corporatiști jegoși care s-au lăcomit la banii din drepturile tv!
PLEACĂ DRACUL (Nicolescu)VINE TAC-SU (gătăianțu) NEICA NIMENI IN FOTBAL ...DOMNILOR DOAR NU JUCĂM IN FILME CU PROȘTI! ..DACĂ TOTUȘI PLEACĂ DRACUL(Nicolescu) ADUCEȚI OAMENI DE FOTBAL LÂNGĂ ECHIPĂ.
Nicolescu ne-a demonstrat ca nu se pricepe sa conduca un club ca Dinamo! Sa plece cu tot cu Kopic care nu are nici o idee tactica si nu stie sa gestioneze finalurile meciurilor si repetam mereu aceleasi greseli...zici ca traim ziua cartitei...Sa vina Prunea presedinte si Claudiu Niculescu antrenor!
Din articolul debitat de entitatea stranie, cunoscută sub numele de cod „David Marinescu" (dacă dați click pe numele lui, nu veți vedea nicio informație!), rețin doar un singur nume: Caudiu Niculescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.