Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
0
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
2
Știri din fotbal internațional
Transformare fizică incredibilă a fostului internațional coechipier cu Mutu! » „S-a retras în munți și s-a dedicat religiei”
0
„Dame un grrrrr” » Atletico Madrid a râs de Barcelona printr-un clip viral postat pe contul oficial
3
Coșmarul Barcelonei contraatacă: „Nebunie să acuzi un jaf. Parcă n-ar fi primit 8 penalty-uri!”
6
Diego Simeone: „Ori de câte ori înfruntăm Barcelona, ajung la concluzia că există o singură modalitate de a o face”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Glenn Corn, fost oficial CIA și profesor la Institutul de Politică ...
Libertatea
Minciuni...
Opriti macelul... Bakaj trbuie sa ramana la Dinamo! Ne-am saturat de intoxicatiile si emanatiile lui Borcea...
Ce propuneri "echitabile"! Adica, Timisoara sa dea la Dinamo un fotbalist si sa primeasca in schimb un prieten cu fotbalistii!!! O fi Iancu chiar asa prost incat sa inghita asemenea tzeapa?!? Pana acum nu a aratat asta...
cum e posibila asa o aberatie??? cum sa-l dea pe bakaj??!!!! domnu badea? iar va face javradeporcea socotelile?? nu scapati odata de mafia lui borcea si a fratilor mancatoridefecale de la club??
Sunteti cei mai panarama daca il dati pe Bakaj...el nici macar nu s-a acomodat bine in primul 11...macar nu a jucat multe minute sa convinga si el si acum il dati ...sa va fie rusine este un jucator foarte bun cu o tehnica foarte buna..Sper sa nu fie adevarat..Fortza Dinamo
Albanezul nu joaca la noi pe postul pe care sa consacrat plus ca nici nu e jucat de colegi vezi vedea ca va exploda la timisoara.El e jucator de mijlocul terenului de creatie impreuna cu tames rupe tot la timisoara.Luam jucatori pe anumite posturi dar noi nu ii folosim unde dau randament ci il reprofilam.Asta e.Poate nu va pleca si cu o pregatire serioasa de iarna sa-si arate valoarea
hmm, fratii becali sunt in relatii bune cu bulgarii????! ha, ha, deci teapa de la veri nea Gigi! ai dovada
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.