Alte știri din fotbal
Pronosticul dinspre FRF, cu mai puțin de o oră înainte de Turcia - România
0
Iată loja de Aur a României la Istanbul! Cum au apărut Hagi, Popescu, Răducioiu și partenerele lor
0
La intimidare? Turcii au venit cu fanfara otomană pe teren! În aceleași timp, românii pătimeau la porțile de acces: „Ne-au scos banii din portofele”
0
Avem echipele de start în Turcia - România » Gălăgie la Istanbul, „tricolorii” sunt huiduiți
75
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Cu cat e suma mai mica, cu atat mai bine!
Intreaba-l pe Vasile Ianul, poate îți răspunde el, dacă o știi, săracul!
Sa cumpere pe Dinamo?Ar fi culmea!Ca de aceea te-a banat GSP, cred.
bah ..de ce nu suni la club sa te lamureasca :)))))))))))))) ete prostul satului ce il intereseaza pe el :))))))))))))))))))))))))))))))))) bah voi nu stiti pe ce lume traiti ..si va intereseaza de banii lui Dinamo !!
Mah cum a cumparat Negoita cu 2 mil de euro ,'' tot clubul Dinamo'' ??? Apoi Badea plangea ca nu i-a dat asta banii !!! Dupa ce il vanduse pe Rotariu cu 2,4 mil !!!
Si ce are una cu alta? Oricum dacă răscumpără porțiunea din bază nu pot plăti din banii clubului, fiindcă de acolo banii merg la datoriile de la masa credală si cheltuielile curente. Voi sa aveți de grijă, să nu-l roage Gigi pe ministru să cumpere ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu ce vor ăștia sa cumpere, când ei nu au cu ce sa-si plătească foștii jucători, sa aibă liber la transferuri?Și, dacă nu ma înșel, Negoiță este și el înscris la masa credala.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.