Alte știri din fotbal
Nichita Stănescu, Ioan Slavici și două momente deplasate la Petrolul - Rapid » Imagini cu scenografiile și avertismentul crainicului: „Meciul va fi oprit!”
0
S-a accidentat grav! Daniel Pancu a pierdut un om important în Petrolul - Rapid
0
Noul jucător al lui Dinamo, în lojă la Petrolul - Rapid! Cine l-a adus la meci
0
Moment deosebit pe „Ilie Oană” » Cu ce fotbalist legendar s-a întâlnit Gică Hagi
0
Știri din fotbal internațional
Rezultat șocant în Cupa Germaniei » La pauză, scorul era 10-0! Cât s-a încheiat meciul
0
Arsenal - Coventry City, deschiderea noului sezon din Premier League » Echipele de start
0
Regula din Premier League care nu îi permite lui Alisson să poarte banderola de căpitan la Liverpool
0
Chelsea nu s-a calificat, dar se va juca Champions League pe Stamford Bridge!
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
4
Portarul din Serie A, surprins pe aeroportul Otopeni alături de o româncă celebră!
16
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Consumul național al României a depășit 7000 MW, iar importul a trecut de ...
Libertatea
„Un alt fel de lockdown”. Orașul din Europa unde viața se trăiește de ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
ce rai e suporteri rinamovisti si stelisti face misto de noi fecesebistii dar nare dreptate. noi e campioniii
respir zilnic aer de Dorobanti fraiere ,tu cacarezedela berceni D se la baza soportiva vizavi de cimiterele lui zavoranca si berceni2 ,,cum se face ca numai langa cimitire isi infiinteaza baze ba steaua ba clona stelei nascuta prin furtul primeia ?ce va atrage in aceste zone ,etericul ??? :))
forta fcsb care una e si e canpioana si am umilit pe rinisti si stelisti. noi e cei mai destepti si avem ecipa chiar daca mergem cu cortu pe stadioane
io sunt fecesebist din degeneratie in degeneratie nascut si crescut fecesebist din 1747 si mie ciuda pe hateri stelisti si rinisti care urasc fcsb canpioana istoriei tradionale a romaniei dacice
tu esti ***,poate esti din comuna dorobanti. tu nu ai calcat in viata ta de taran in Bucuresti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu mai jignii in p99da mamei tale de ***. este vorba de Steaua din liga 1. inainte cand faceai asta scriai Steaua si pe mine ma pufnea rasul,dar acum doar injuri Steaua din liga 1. avco99rton *** ce esti.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
forta fcsb cea mai jmechera ecipa din lume care are suporteri destepti si la batut pe talpan in justitie.
EU SUNT DE PE dorobanti UNDE NU A CALCAT PICIORU TAU DE taran IN VIATA TA /.EJECT PE ARTICOLELE STANEI go ti the staul shipcapiata :)) voi superiorilor ducetiva cu dumnezeu si lasati Dinamo asa cum e .simt ca parca va doare rau ce s eintampla la Dinamo de atataia ani .noi suporterii sustinem echipa si atata kia de echipa cu diacritice FCSB ne doare in curte la 10 m
e invidiosi astia de la steaua vor sa ne fure palmaresul de cea mai traditionala istorica ecipa din liga 1 si toate campionatele din mapamond plus spatiu. fcsb canpioana universului paralel esti
Miill00ggii de la mimamo sunt morti de foame! O stie o tara-ntreaga, care rade incontinuu de situatia echipei care a fost sponsoriizata aproape jumatate de secol de cea mai infecta institutie a statului - SECURITATEA COMUNISTA!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.