Alte știri din fotbal
E gata: Cătălin Cîrjan a semnat noul contract: „Există lucruri pe care nu le poți cumpăra cu bani”
5
Claudiu Niculescu a revenit în forță în Superliga: „Nu știu de când nu m-am mai bucurat așa”
1
Ianis Zicu s-a resemnat după 2 înfrângeri într-o săptămână: „E dureros”
1
Ioan Varga, prima reacție după ce și-a amanetat jucătorii
2
Știri din fotbal internațional
Barcelona - Mallorca, în etapa 23 din La Liga
0
O echipă din Premier League, menționată în dosarele Epstein!
0
Radu Drăgușin n-a putut opri „tăvălugul” lui Manchester United » Românul a prins aproape 70 de minute
0
Gafa lui Romero, șansa lui Radu Drăgușin! » Eliminat cu United, căpitanul lui Tottenham va reveni peste o lună
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
VIDEO. Metoda folosită de trei români pentru a fura bani de la americani. ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
Un român a murit de ziua fetiței lui, în Italia. Florin a fost strivit de o ...
Libertatea
,,Un călugăr mumificat în vârstă de 200 de ani face furouri pe site-uri web din întreaga lume. Potrivit budistilor veterani, el este în viață: el ar fi într-o stare de meditație foarte profundă. Trupul clericului a fost găsit pe 27 ianuarie 2010 în districtul Ulan Bator, Mongolia. Se crede că frigul din regiune a contribuit la păstrarea corpului, care a fost găsit în stare bună, înfășurat în pielea animalelor. Unii experți budiști susțin că mumia este de fapt într-o stare spirituală rară cunoscută sub numele de „Tukdam”: pentru ei ... nu este mort. Lângă corp, a fost găsit un pergament cu caractere chinezești antice care spunea „Trezește-mă când Dinamo Joaca În Liga Campionilor",,
felicitari spaniolilor, pana acum tot ce au zis sau tinut de cuvant, i-au prelungit contractu lui Multescu, vom juca sezonu asta toate meciurile pe National Arena ( au platit chiria pe tot sezonu la primarie , la doamna firea), au reinfiintat DINAMO II in liga 3 , ne-a scapat si de sifonari sau incompetenti , cum ar fii danciu-sifon, iorga, raduta, urmeaza balanescu. insfarsit oameni profesionisti la conducere. Mai ramane noul stadion de facut si transferurile urgente acum pentru prima echipa ( pana incepe nou sezon). Forzza Dinamoo, vom renasteee !!
Tu ai auzit de punctuate?
La CSA,totul este moca,sau din banii altora! Ei n-au decat un nume si un desen,lucruri cu care decid cand joaca sau nu Steaua si mereu comunica la 15 ani distanta de eveniment,***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Da ma aveau gazele apa și curentul moca... printre altele...
Poate CSA a dezbinat,nu Gheorghe! Daca stau sa ma gandesc,csa a falimentat echipa si a pus-o in stand by 15 ani,dupa cum zic ei si-i cred vreo cativa fraieri dintr-o peluza,deci CSA a dezbinat!
*** *** *** *** va dezbinat ciobanu-n doua si tot tari in clanta sunteti hotarase ciobanu *** soarele meu mare conducatoare de fotbal sa cada dinamo-n b si uite doamne doamne nu doarme ciobane va lovit covidul cand vrei raul altuia iti mai da cate o palma peste capatana ,problema sa nu-ti dea mai tare sa vezi atunci ce te mai caiesti si no sa mai vrei raul altuia ,de doi ani te tot chinui sa vinzi pe coman,pardon draga mbapee ma lasi tot ai luat jucatori cu snopu de ai stricat echipe si campionat iok stai potolit ca si anul asta tot iok luati
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tu pe ce planeta traiesti?? Cate echipe au stadionul lor in Romania?
Iar CSA,cerea 65.000 de euro pe luna,chirie pentru ruina aia de stadion din Ghencea.Unde mai pui ca CSA nu platea nici o factura acolo?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.