Alte știri din fotbal
Antrenorul român așteaptă telefonul din Superliga: „Vreau să revin, bineînțeles”
0
Albert Stahl a revenit în Superliga: prezentat oficial
0
Fosta speranță de la FCSB a ajuns sala de judecată: „Din cauza drogurilor mi-am pierdut cariera”
0
Daniel Bîrligea a atras toate privirile la vizita medicală! A venit cu o „bestie” de sute de mii de euro
0
Știri din fotbal internațional
Ce obsesii extrafotbalistice are Erling Haaland! » Colecția de 750.000 de euro a golgheterului norvegian
0
Scenariul care îl face pe directorul GSP să exclame: „Ar fi una dintre marile surprize din istoria Campionatului Mondial!”
0
Fiorentina și-a stabilit strategia pentru Drăgușin » Propunerea făcută de italieni londonezilor
0
Kylian Mbappe admite că a fost ofertat recent » Cine e cel mai bun jucător din lume și ce crede despre recordul de la Mondial
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
4
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Adrian Veștea a depus la Parlament lista cu membrii guvernului. Nume ...
Libertatea
Nu inteleg de ce sustin unii ca Steaua are lot valoros?! Pai, refuzatii de la Timisoara si de la Urziceni sunt cei mai slabi!! Nu degeaba i-au trimis aia in Ghencea.
Apostol inca nu e lamurit ,joaca pt steaua sau pt dinamo ...:)
Asta nu este Dinamo care o stiam.Ar trebui sa atacam si noi mai mult putin.Dam 5 goluri luam 3
E INCREDIBIL BAIATU LU' SCARLATACHE! FACE DEGAJARE LA 18 M DE POARTA, NOROC CU APOSTOL CA A TRAS AIUREA!
@ many :Corect . Respect !
Gardos ala si Apostol sunt cu noi !! hehehe..forza forza ...!!
daAaa:)) avem comentatori corecti! care nu mai tin cu steaua ci cu dinamo:))ce bineeeeeeeeeee
Meciul este livetext si pe ... oksport.ro
unde au gasit astia de la Digi TV acesti comentatori ala dupa ce e gay mai este si dinamovist.....moooooie la spurcati,primul meci la care ma uit fara sonor:D
In sfarsit avem comentatori corecti la Digi! Gradinescu era stelist pana-n maduva oaselor si debita tampeeeni mai ceva ca Emil Boc!!! Bine ca s-a dus la mama... lui Gigi Becali!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.