Alte știri din fotbal
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
5
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
„Nu l-aș fi numit pe Lucescu la națională din două motive” » Fostul mare internațional surprinde
2
DUR! Ionuț Lupescu i-a răspuns acum lui Burleanu: „Întrebarea mea pentru el este următoarea”
6
Știri din fotbal internațional
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Pregăstesc o ofertă uriașă pentru Julian Alvarez, pentru a le întrece pe Barcelona și Arsenal
0
Nebunie în semifinala lui Cosmin Contra! Echipa lui a egalat în minutul 90+8 » Ce a urmat
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
fugi la TAS!
L a vazut cineva pe cel cu ochii de faianta, aka randoom ? unde esti *** de la Germania, Anglia si nu numai, in calculele tale, ca sa injur *** asa ! aseara zbierai aici ca 100 % suntem cazuti, dar nu ai avut curaj sa faci pariu cu mine! Din decembrie faci calcule, si in toate retrogradeaza Dinamo fricosule ! acumm stai ascuns si iti pregatesti textele de maine, ca, chiar daca ne am salvat, urmeaza falimentul...adica un nou motiv ptr tine sa traiesti, ca din asta traiesti, din ura fata de DINAMO !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mie mi se pare ca e furt sau tentativa de furt. Au vrut sa fure diferenta de bani pe care o castiga un loc in plus in clasament.
Cum se fac lucrurile in Romania...Prosport: Federația va adopta sistemul cu 16 echipe ca să salveze Dinamo! Bălănescu va primi un post în cadrul FRF! | UPDATE „Îmi anunț demisia”
cert e ca nu s-a terminat campionatul)))
Cert este faptul ca dinamo bucuresti 1948 a retrogradat azi..., locul 13 fiind retrogradabil in liga 2
aceleasi comentarii de 12 ani ,fixe ,fara viitor ,fara subiect ,nimicuri zise de un nimic - Lali ! capetenie de mustaciosi in Hadareni !
hai, mai bagă, că vocabularu ti-i limitat catalino, minteni te ginește oricare. peste 2 replici bagi cu tălpănelu
!!!!!!!!!!!!!!!
FRF este un for in care lucreaza oameni competenti care si-au respectat angajamentele fata de membrii afiliati. Lpf’ul isi bate joc de noi, de iubitorii fotbalului
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.