Alte știri din fotbal
Comunicat oficial despre starea gazonului de pe Arcul de Triumf: „Bugetul alocat pentru asta este zero lei!”
0
Coincidență sau destin » Poli Timișoara are un nou Iosif Rotariu: „Cum adică, mai e unul?!”
0
U Cluj - UTA Arad » Echipele de start: meci istoric pentru Dan Nistor!
0
După 13 ani a căzut recordul lui Ionel Dănciulescu! Dan Nistor a intrat în istoria primei ligi: „Țin foarte mult la el!”
0
Știri din fotbal internațional
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Ultrașii au luat foc după eliminarea rușinoasă din Cupă: „S-au terminat scuzele. Trebuie să combatem dictatura!”
0
Fotbalistul din Serie A, la un pas de înec în piscină » Transportat cu elicopterul și internat la terapie intensivă
1
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
Prețul dragostei și al carierei. Cum monitorizează Partidul Comunist Chinez ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Ce a urmărit Ucraina în cel mai mare atac asupra Rusiei din acest an: „Aici ...
Libertatea
Îți permiți văd, bravo! Uite, colegilor tai fcsbisti nu le-au intrat banii pe card, ne-a jjijji face economie! :-)))
Era un autogol frumos! :-)))
*** ce ghinion ..baraaa ...luam ban daca era gol
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Finito. Ciao !
Corect! Ce tot vorbesc astia de victorie sau playoff, suntem o echipa de mijlocul clasamentului, asta e realitatea. Mie in conditiile actuale asta mi se pare o performanta. Nu cred sa avem emotii cu retrogradarea in playout, iar anul viitor poate pornim fara probleme financiare. Ca sa nu mai trebuiasca sa cumpar bilete virtuale pentru mine si toata familia.
Eu nu ma uit niciodata la digi, chiar cand trebuie sa ma chinui serios sa prind un stream telekom care functioneaza, aici in Australia. Tocmai din motive de Anghelutza. Cosmescu parca e maiechilibrat, si are si un timbru mai placut la voce.
Tu esti de ras !
Cat este scorul?
Jerry e. Sahist
Angheluta si dan stefanescu. Amandoi sunt fecesebisti. Despre dan stefanescu mi-a zis si mie cineva de la digi ca ***. Nu-l suporta nimeni din redactie. Prost bata. Mai au exemplare d-astea. Si grigoroiu e monument de prostie. La digi e o ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.