Alte știri din fotbal
Petrecerea Craiovei s-a mutat pe malul lacului! Mihai Rotaru, scandări cot la cot cu jucătorii
1
Coelho s-a urcat pe masă în conferință! Fotbaliștii au năvălit peste antrenor
0
David Matei, interviu alături de părinți: „Îi iubesc, sunt tot ce am!” + „Poate îmi va face o surpriză domnul Hagi”
0
Mihai Rotaru: „Atunci ne-am dat seama că vom fi campioni”
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, descătușat la parada lui Inter! Accesoriul care a atras atenția, purtat de antrenor și de Marcus Thuram
0
Meci abandonat în ultima etapă din Ligue 1 » Suporterii au intrat pe teren și au aruncat cu torțe spre banca tehnică
0
Ce adversari poate avea Universitatea Craiova în preliminariile UCL » Cap de serie în turul 1, apoi tot mai greu
0
PAOK a ratat și Liga Campionilor » Final amar de sezon pentru Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
13
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Un pensionar din Neamț a prins 9 pești și acum este cercetat penal
Libertatea
NYT: Israelul ar fi investit milioane de euro pentru a-și crește influența ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Am uitat!Cineva sa ma ajute!Al catelea an e de cand Dinamo nu prinde play -out si merge la "macavela retrogradarii"?... Bah,dinamovistilor de pretutindeni, in viata voastra ,in acest campionat n-o sa prindeti play-off!:)))
Iti da Gigi 5 lei de fiecare data cand postezi aiureala asta? Cred ca e a 600a oara cand scrii acelasi mesaj in ultimele 3-4 luni. Ai idei f putine si nici la inspiratie nu impresonezi.
N am mai vazut de cativa ani un meci atat de slab. incredibil.
Cred ca s-a uitat împreuna cu familia la meci. Tu ce scuza ai!? Io, recunosc, după 3 weekenduri “agitate” astăzi am stat mai mult pe lângă casa, un prilej ideal sa rad de fcsbisti care stau aici cu orele chiar dacă FC fcsb nici măcar nu are meci. Când colo erau in greva bercenară! :-)))
Îți permiți văd, bravo! Uite, colegilor tai fcsbisti nu le-au intrat banii pe card, ne-a jjijji face economie! :-)))
MIMAO echipă ținută fraudulos de Burleanu în liga 1
Concluzia dupa acest meci:Sepsi n-are ce cauta in play-off iar Dinamo n-are ce cauta in Liga 1!Nimic la nimic!
Era un autogol frumos! :-)))
Si pe poison l-au blocat miercuri pe toate conturile ...
*** ce ghinion ..baraaa ...luam ban daca era gol
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.