Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Cum explică AntenaPLAY problemele reclamate de utilizatori în timpul semifinalei Franța - Spania: „Ținta unui atac cibernetic, provenit din zeci de țări”
0
„Jucăm împotriva piraților uzurpatori” » Vicepreședinta Argentinei alimentează tensiunea înainte de meciul cu Anglia
0
Nume mari, bani puțini » Cristi Chivu și bariera impusă de patronul Oaktree
0
Titularul Argentinei a râs când a fost întrebat despre Anglia: „Crezi că aveți vreo șansă?”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
METRE MAI DA O IN CELULA NOASTRA..SUNTEM SLABI RAU..ASA NE VOR ..TELEAGA SI SAGEATA LUI ..NEGOITA..DE CE NU INTELEGETI ODATA PT TOTDEAUNA? DINAMO E O CASA DE PARIURI..NU CEEA CE NE DORIM NOI.
Dusan Uhrin slab antrenor ...cred ca are glaucom
nici macar nistor nu a contestat cele 2 galbene primite de el. dar cand ati castigat pe nedrept cu iasi,viitorul,chindia,gaz metan medias,tur cu sibiu si voluntari ai tacut malc. sunt 18 puncte castigate nemeritat.
bravoo ..eu spun asta de cand s-a inceput campionatul ..am scapat de vlad olteanu am dat de slabul asta
Pardon, invers fundașii. Scuze. :))
Cred că Ciobi nu o să joace cu Botoșani ! Poate să joace Mihaiu sau Moldoveanu pentru regula U21 iar Moura fundaș dreapta ! Ciobi e lent, cu tehnica e la pământ iar la primul gol al lor a greșit flagrant !!!!
Acest meci s-a pierdut pe mâna arbitrilor, Dinamo conducea jocul, adversarii trebuiau să joace în inferioritate+ lovitură de pedeapsă. În schimb, Călin dă afară căpitanul echipei gazde după ce îi acordă două cartonașe galbene, primul luat nemeritat. Păcat că suporterii își varsă nervii pe jucători, ei dau tot ce pot, atât cât pot. În rest mai ține și de conducere. Apropo, Dușan joacă, în continuare, cu Ciobi Jr., ăsta nu-i fundaș lateral și pace. Moura joacă bine dreapta, iar Corbu este fundaș stânga de meserie. Păi joacă-i, mă.
fara badea voi astazi nu mai existati. de asta imi vine sa va strang de gat cand vad ca il injurati pe badea. din cauza lui badea voi astazi mai sunteti in liga 1.
Treaba cu ANRP e nasoala rau pt ne-a jjijji, supraevaluare 40 de milioane e jaf de-a dreptul, nu poti veni cu scuze ca poate o fi gresit evaluatorul, ca nu stiai ca terenul nu poate valora etc. Evident ca evalualatorul a luat spaga, ne-a jijji i-a facut "lipeala" si lui Rotaru ala de Craiova la asa ceva (asta daca te intrebai de ce tot castiga FC fcsb meciurile cu CSU) si la fel de evident e ca nu va intra la parnaie singur luand vina doar asupra lui ....
Opaaa ...altul care crede ce cred eu ...teleaga este cel mai smecher conducator din romania ...borcea s-a dus la puscarie el nu ...si aveau drepturi egale
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.