Comentarii (6)
jymy
jymy  •  28 Iunie 2026, 12:05

Să sperăm că o să fie folosit,este inutil să investești în tineri și să nu le dai șanse,la 19,20 de ani ar trebui să fie titulari,dar noi din păcate îi considerăm prea tineri

lucian_iasi85
lucian_iasi85  •  28 Iunie 2026, 11:56

Bun jucător. Transfer bun pentru dinamo.

Picior.peste.picior
Picior.peste.picior  •  28 Iunie 2026, 11:42
Postat de doar.dinamo_bucuresti pe 28 Iunie 2026, 11:19

Nicolescule, ai umplut lotul cu popândăi

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

doar.dinamo_bucuresti
doar.dinamo_bucuresti  •  28 Iunie 2026, 11:19

Nicolescule, ai umplut lotul cu popândăi

Vikk23
Vikk23  •  28 Iunie 2026, 11:19

Foarte bun jucator! L-am urmarit live multe meciuri sezonul trecut si a fost clar jucătorul sezonului pentru noi.

CezarDobre44
CezarDobre44  •  28 Iunie 2026, 11:18

Cred ca Dinamo o sa castige campionatul ...prea se intareste cu jucatori buni ...

Comentează