Alte știri din fotbal
Cristi Săpunaru nu renunță la disputa legală cu miză de 2.000.000 de euro: „Îmi folosesc imaginea fără acord!
0
Marius Ștefănescu îi face pe fanii lui U Cluj să viseze: „Pentru asta am venit”
0
CFR Cluj l-a prezentat pe înlocuitorul lui Mihai Popa: Atletico Madrid și Aston Villa în CV
0
Și-a făcut nume la Dinamo, acum a semnat cu Rapid! Prezentare de ultima oră: „Bine ai venit!”
1
Știri din fotbal internațional
Mihai Pintilii și-a dat acordul și semnează cu noua echipă!
1
Norvegia - Franța și Senegal - Irak, ultimele meciuri a grupei I » Echipele probabile + cote
0
El a subordonat Germania: a jucat doar la amatori, familia i-a fost agresată la Mondial și voia să renunțe!
0
Toată lumea sărbătorea, mai puțin eroul: „Am țipat să mai marcăm!” » Potter: „I-am spus înainte, dar îl iubim”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
10
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
„Nu poți să te lupți cu sistemul când ești șeful sistemului”: Nicușor Dan ...
Libertatea
Moscova, transformată în „fortăreață”. Cum își protejează Kremlinul elita ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Afaceri pe terenul statului cu mai puțin de 300 de lei lunar. Firma șefului ...
Libertatea
Acest puroi al societatii, combinatorul lui copos , adica alt puscarias , zice prin presa ca, nu el este de vi a ca au mutat astia atentia pe el ca sa faca nu stiu ce manevre,dar eu zic asa ,nu mai bi e punem noi mana pe el si il ajutam sa invete limba romana ? Un astfel de gunoi , trebuie separat in aceasta societate , trebuie corectat ,trebuie zguduit si ce mai poate fi adaugat ...
Asa cred si eu, ar fi incorect ca participantii la masa credala sa primeasca procent din datorie iar Siman care nu a participat si se arunca la finalul perioadei de insolventa sa primeasca datoria intreaga plus despagubiri. Daca ar face asta atunci toata procedura de insolventa devine inutila si ineficienta pentru ca nimeni nu va mai veni de buna credinta la masa credala ca sa discute plati partiale. Este evident ca justitia nu poate sa ii dea dreptate si este de neinteles de ce dureaza atat de mult judecarea unor astfel de cauze clare. Ce e asa de greu, de ce s-a tot amanat pronuntarea sentintei?
Într-o lume normala te duci și ii bagi o grenada în buzunar lui siman și apoi razi în hohote când se face bucăți
Siman asta a vandut cioara de pe gard si mai vrea si bani , ar trebui sa plateasca el clubului Dinamo ca la fortat pe Serban ani la Rand si degeaba
Oricum, niciun om normal nu i-ar da vreun sfanț combinatorului ăla! Trebuie să fii prea prost ca să cedezi presiunilor!
Mai bine mai târziu decât niciodată!
O sa jucam in cupele europene undeva prin 2028 deci nu-i graba
*** moldovean forteaza lucrurile, stie ca nu are sanse sa castige procesul, dar spera ca vor ceda actionarii lui Dinamo si ii vor da niste bani ca sa iasa din insolventa. Un caracter infect acest platitor in paltoane. Nici Dinamo nu a fost in trec.ut vreun etalon de moralitate, dar ce face acest personaj este abject.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Banditul știe că nu are nici o șansă să primească banii. El doar tergiversează lucrurile pentru a face rău. Nu merita nici un ban, indiferent de consecinte. Sper să aibă parte de un AVC cât mai curând.
Cererea de plata trebuia depusa la intrarea in insolventa. Nu dupa 4 ani. Nedepunand el nu e parte in procesul de insolventa. Prin ce face, Dinamo poate demonstra reua credinta lui Siman ca partener in cadrul unui proces civil dupa ce Dinamo nu va fi in insolventa. Regulile insolventei au ca scop protejarea p.j. de astfel de atacuri....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.