Alte știri din fotbal
Craiova a stabilit un nou record la vânzarea de abonamente
0
Daniel Pancu, înaintea derby-ului Rapid - Dinamo: „Cea mai bună echipă a primelor etape”
0
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
3
Fostul dinamovist, chemat de CFR Cluj să o salveze!
3
Știri din fotbal internațional
Reîncepe Süper Lig: colecție de vedete și 10 români la start » Favorite la titlu, transferuri, echipe-tip
0
Inter și Lazio au modificat de urgență termenii transferului!
0
Cvadruplul campion al României cu CFR Cluj a fost prezentat la CSKA Sofia
0
Barcelona are planul B dacă transferul lui Julian Alvarez eșuează: Luis Suarez!
0
Lifestyle
Vestea momentului la Timișoara: Guvernul a deblocat construirea noului stadion „Dan Păltinişanu” » Când va fi gata
3
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
5
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
Taxe noi și amenzi usturătoare pentru TIR-urile din București. Ce a decis ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Termocentrala Rovinari ar putea funcționa de luni cu toate cele 3 grupuri, ...
Libertatea
Aaaaahhh, ce-mi place când îți spumegă botul de nervi! Acum pe bune, trebuie să te menajezi ca , nu cumva, să-ți bubuie vreo venă de la scăfârlie. Nu de alta, dar nu mai au copiii de la bloc / din cartier pe cine să ia peste picior.
Hai ca esti prost. Nu copia. Esti prost rau. Din neam de prostalai. Sa te preocupe tantalaii tai dinamovisti. Tolomaci fara carte. Gretosule, ai beneficiat de prea multa atentie. Dispari in tristetea ta.
Păi, d-aia te-am și întrebat, anul trecut, cu cine din familie semeni așa de neisteț! Am bănuit că e ceva ereditar la tine.
Prostalau trist, asta esti! Chestie ereditara. In acest caz nu esti singurul vinovat.
E clară treaba, și anul acesta te vor lua peste picior copiii de bloc / din cartier!
Prostanacule, cum de nu observi ce scriu prostalaii tai, dinamovistii? Limiteaza-te ba gretosule, la erorile facute de ai tai.
Noua strategie....nu mai mananca clatite trec direct pe mici da fara bere ca nu le ajung banii
Neistețule, te-ai mai pus la punct cu gramatica? Că, anul trecut, toți copiii de la bloc / din cartier te-au luat peste picior!
Forta in drumul spre B.
Vai, ce inteligent esti! Mustesti a elocinta, nu alta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.