Alte știri din fotbal
Presa din Africa a reacționat după ce Ngezana și-a prelungit contractul cu FCSB: „Există semne de întrebare”
0
„Finanțează U Cluj inclusiv din impozitele mele!” » Reacție tare de la Cluj, după vestea că CFR se mută pe stadionul rivalei: „Să rămână acolo!”
0
„Transformă fotbalul într-un instrument politic” » Justin Ștefan a venit cu replica după atacul șefului din Superliga: „Fals! Fabulație populistă”
1
„Vreau să le mulțumesc doamnelor de la bucătărie!” » Jucătorii Craiovei, show și la declarații: „Nu vreau să plâng, dar nu pot”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
Dinamo iar a fost avantajata de arbitri.Nu a fost eliminare!Dinamo continua marsul"triumfal" cu Prunea"dirijor".Asta-i liga lui Mitica!
Cu SCARLA fundas central apararea a parut mult mai solida
Alex Munteanu il cheama pe no 5 ? Nush ce a vazut si ce a zis comentatorul , pentru ca nu am putut auzi comentariul . DNA ar trebui sa il caute pe baiatul asta . Si sa il intrebe de ce si-a batut joc de munca celorlalti 9 de pe teren . Parca imi retraiesc copilaria , vai ce misto , cand Dinamo putea mai mult si decat panzerele . Eliminare ? Nu , o degajare "chiflata" . A cazut judoka no 1 , la prima incursiune dincolo de linia de mijloc . De-abia astepta "cavalerul in negru"
Voi i-ati dat nota 5 numarului 5 ? Daca as fi ziarist adevarat i-as urmari achizitiile de dupa meciul asta . pustai nu l-a schimbat degeaba . Si, oameni buni , o degajare ratata , o chifla , un luft , pot sa-l doboare pe judoka si sa provoace un rosu direct ? Da , daca Dinamo e dominata clar . Blat ordinar cu nr. 5 , blat si cu arbitrul . Nu-i problema , se ocupa inculpatul Prunea .
Voi ati vazut meciul sau dati note din burta? De ce i-ati dat lui Alexandru Munteanu nota 5, cand a ratat o ocazie monumentala, cu poarta goala si la singurul gol al meciului, in loc sa fie langa Alexe, el admira privelistea(remarca facuta pana si de comentatorul meciului) ?!?! Pt meciul facut, baiatul asta merita maxim nota 3, mai slab de atat nu poate juca nimeni, mai ca as putea zice ca a fost platit de Butelie.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.