Alte știri din fotbal
Oțelul a anunțat vânzarea titularului: „I-am prelungit contractul pentru a nu-l pierde gratis”
0
Rapid a mai transferat un jucător de la rivala din play-off » Internaționalul român a ajuns deja în cantonamentul din Austria
2
Teodora Nicoară pleacă din Turcia și semnează cu o echipă de Champions League
1
Dan Șucu, discurs-manifest la lansarea echipamentelor Rapidului: „Visez la ziua în care România va avea asta”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Merino, răsplata după un sezon de coșmar: „În astfel de momente îți amintești de toate”
0
A dat de pământ cu naționala Portugaliei după eliminarea de la Mondial: „Foarte, foarte slabi! Mai bine mă opresc aici, altfel...”
0
Luis de la Fuente, selecționerul Spaniei: „M-aș duce personal să-l iau de acasă”
0
Rodri i-a prezentat scuze fostului coechipier: „Am făcut o greșeală, în tensiunea din final”
0
Lifestyle
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
2
Leo Messi a întâlnit-o din nou pe presupusa amantă și n-a ezitat s-o îmbrățișeze: „Când mă uit la tine...”
2
Blonda jurnalistă și „decarul” » Detalii de la nunta anului în Bănie: „Mai facem una! Au venit din foarte multe țări să ne fie alături”
0
Kebab Arena! În absența fotbalului, turcii au pus stăpânire pe cel mai mare stadion al României
3
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
„Ne faceți un bine!” Anca Alexandrescu, reacție după ce a pierdut jumătate ...
Adevărul
Și caii se dopează, nu-i așa? Scandal imens pe hipodromul de la Ploiești: ...
GSP SPECIAL
Condiția pusă de Grindeanu lui Bolojan pentru a începe negocierile privind ...
Libertatea
Sfoaraie
ce mai stiti de prostul ala randoom ...mai doarme pe gsp ??
;))) stelute ,stelute!:))
se vinde? ar fii bine,asta inseamna desfiintare 100%. lui negoitza ii este frica sa va desfiinteze. unor straini nu. p.s.:suporterii lui vitan barzesti spun ca,cumpara ei clubul si il baga in faliment,tu spui ca spanioli aia o sa bage clubul in faliment, orice ar fii,desfiintarea voastra este iminenta.
ha ha ha
Sa vezi acum ca face random-robotman atac de inima cand aude ca se vinde Dinamo.
si ia si stalpul de ilumnat a lui badea ?
gigi becali eclara ,neaparat fcsb s jace europa ..dece neaparat?e gata faliment daca nu prind europa sau nu vinde ceva ..fcsb RUSINEA ROANIEI si Ciuca batailor in amicale ..cu tot cu balturile cu astra si botosani ca nu prinde loc de europa..
Pentru țațele care oricum bat câmpii, zona din baza Săftica care e sub controlul ANAF, nu are nici o legătură cu ...zona sportivă ! E o parte a bazei cu livadă și spații verzi separat de clădirile de cantonament și terenurile de antrenament !!!
Dispari, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.