Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului Mondial 2026 » Marea favorită la câștigarea trofeului
0
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
toti petarde care nu joaca. Dinamo e candidata nr 1 la retrogradare directs. Atita e de zis. COntra e egal cu zero ca antrenor. Sa plece toti pina la ultimul. Astia nu sint jucatori nici pe maidan, asta nu e antrenor nici la sugaci. Afara cu toti
Gigi, Meme și Mustață/ cum să furi ei te învață. Asta știu, ca infractori: cum să furi de multe ori.
De cand au venit capsunarii la Dinamo, burlanistii pe net o tineau intr-una cu "plang gigistii, plang" si aveau dreptate, ei care discuta non stop despre Gigi si echipa lui, acum chiar plang cu lacrimi de crocodil, gigistiiburlanisti!
fals,vitanul tau barzesti a fost in insolventa si din cauza bancrute i frauduloase se duce direct in faliment. la fel si cfr,care nu mai pot intra in insolventa. Steaua din liga 1 este printre putinele echipe din liga 1 care nu are cums a intre in faliment si daca vrea. STEAUA BUCURESTI CAMPIOANa LUMII ESTI. dar tu ai iq de gaine si habar nu ai ca nu poti intra in faliment daca nu ai trecut prin insolventa. si la Steaua din liga 1 numai insolventa nu am vazut,.
cand vreodata a fost Steaua din liga 1 tavalita de desculti in europa? chiar aia este ca tot timpul ne-am respectat stautul de favoriti,dar anul asta cand mafia ne-a obligat sa jucam cu juniorii mai mult de atata nu s-a putut,am fost eliminati de o echipa ce joaca in grupele e.l. vitanul tau barzesti este eliminata de pescari. ieri v-am umilit inumana,m jucat fara jucatoriid e baza si cu jucatori care au revenit cu 24-48 de ore inainte,fara sa apuce sa faca antrenamentele sau sa fie la un nivel fizic bun. am demonstrat ca voi in vara trebuia sa fiti retrogradati daca se juca pe bune. avo99rtoni *** ce sunteti
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Papagalule, singura echipa amenintata de faliment e impostoarea Fotbal Club FCSB. Respect Slovan!
Chiar mă întreb, pentru o sută de ieuroi, scrii pentru Dinamo? Cum ți- ar pica: Dinamo București, campiona lumii ești! :))
Iar te caci pe tine, ca de obicei.
pai magaya gueye ala aka joel thoms a trecut de trialuri inca de acum 2 zile,ala este deja venit.anton la fel. adica wtf? chiar ca esti prost. tu imi spui de jucatori veniti. unde sunt aia 5-6,care trebuie sa vina pana maine cand se incheie perioada transferurilor? repet,guiye si anton au trecut tiralul ca si trompetistul ala pe vremea lui ***. direct falimentul pentru vitan barzesti la ce salarii sunt.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
1. Cand vorbeste un dinamovist de cupe europene mai ca te cracanezi de ras. Multi dintre voi nu stiu sa spuna repede cand a luat Dinamo ultimul titlu. NU mai vorbim de ultima daca cand a jucat in grupe sau de eternul vis UCL. La capitolul asta sunteti ZERO BARAT. 2. Victorie cu 3-2,una extrem de importanta si la egalitate cu acel 2-2 cand v-am trimis in play-out. Plange si acum Torje catarat pe garduri. 3. Daca tu iti imaginezi ca o sa scapati de arbitraj potrivnic cu CSU, atunci ai trait degeaba. Eu spun sa va luati abonamente pentr play-out si apoi pentru Liga a doua, anul asta nu va mai scapa nimeni
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.