Alte știri din fotbal
Raportul medico-legal schimbă tot ce se știa! Adevăratul motiv pentru care a murit Radu Mărginean
0
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Știri din fotbal internațional
Știm primele 5 optimi de finală de la Campionatul Mondial
0
Înger și demon în SUA - Bosnia » Americanii merg în optimi la Campionatul Mondial
0
Selecționerul Belgiei a dezvăluit cum a reușit cea mai spectaculoasă „remontada” de la Mondial: „Senegal a făcut o mare greșeală”
0
Istorie la Cupa Mondială 2026! » Cel mai târziu gol marcat la un turneu final
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Radarele fixe au invadat România în 2026: unde sunt capcanele de pe drumul ...
Libertatea
DDBIST-UL...: nu conteaza ca suntem ciuca batailor, ca retrogradam din nou. Noi radem de echipa care a iesit abia pe locul 2. Asta e scopul nostru ddbist, restul nu conteaza. P.S. suntem cei mai inteligenti suporteri din L1...pardon L2.
Care Steaua din Liga 1, gigistule? Voi sunteti 10 10sb, rusinea Europei, clona care ia 10 bobite de la amatorii pescari atunci cand iese de sub aripa protectoare a arbitrilor din competitia interna. Steaua e in liga secunda, momentan, dar va promova dupa ce gruparea infractionala gigista de la 10 10sb va fi destructurata. Ince priveste ce le faceati voi celor de la U Cluj, iata ca ati jucat cu ei si nu ati reusit decat un 2-2, la voi acasa, si ala cu ajutorul arbitrilor, asa ca nu mai fiti zei din tastatura. Fiti zei cand va intalniti cu pescarii amatori care va dau 10 fara sa clipeasca, gigisti fara simtul ridicolului
Avem cativa jucatori buni, dar degeaba daca sunt destui care te trag in jos ..ma refer la Patriche, Moura, Nelut, Bena, Bani.. ! Sunt si probleme grave cu moralul si increderea...au avut destule ocazii si astazi, dar sunt fricosi, speriati, nu au luciditate ! Nu am avut nici noroc in perioada asta sa se lege 2-3 meciuri consecutive fara infrangere...sa prinda si ei putin tupeu ! E greu, dar capul sus..sunt sigur ca vor aduce cel putin 5 jucatori in iarna asta care sa ridice nivelul..! Sa ne tinem macar la distanta asta, 11-12 puncte de salvare...raman 6 la intrarea in play out si ne salvam ! Dinamo o sa arate cu totul altfel in play out,o sa vezi !
Dinamo e rușinea României
Bun așa! Hai în Liga Campionilor!
mie mi-a fost frica de tripla asta super usoara a lui vitan abrzesti cu u cluj(echipa de casa),botosani si voluntari(pierde constant doar cu kfr si vitan barzesti dinc auza bl99aturilor pe filiera politica). in tur au luat 7 puncte. acum nu mai pot lua 7 si la ce joc etaleaza nu iau nici macar 3,ca botosani este mult peste vitan abrzesti. iar voluntari daca nu face blat scoate macar une gal cu vitan abzresti. cu un punct din astea 3 meciuri,vitan abrzesti este pa si la revedere,doar sa se distanteze si mai mult craiova,voluntari,iasi si uta. macar cu 3 puncte in medie.
tictictic tot gigist prostalau ramai! Gretosule! Dilimache!
Ca să citez un clasic în viața: “la iarnă alții, alții…” A ajuns Ilic coordonator de joc, executantul fazelor fixe. Incredibil. Dinamo are echipă de liga a 2-a. Cred ca nici când am retrogradat nu am avut echipă atât de slabă. Niște diletanți. Toată lumea are o strategie, noi îl avem pe Nicolescu. Poate să vină și Guardiola ca tot așa jucăm cu *** astea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ba, toate comm tale sunt despre clone si trolli ! Altceva nu stii ? Ai o *** cu asta...! Vorbeste nene de fotbal, ceva interesant....dar tu te repeti ca un papagal ! Si mai vorbesti si la general de suporterii dinamovisti, jignesti in masa...! Hai flick de aici !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Au aparut articolele caraghiase gsp.ro impotriva lui Dinamo!! Nimic nou in presa *** din Romania!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.