Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - U Cluj, finala campionatului! A început „nebunia” în oraș. Primele informații și imagini de la reporterii GSP
25
Adrian Porumboiu, discurs virulent înainte de U Craiova – U Cluj: „O nesimțire!” + „El l-a delegat pe Bîrsan, nu Vassaras”
3
Marius Șumudică, atac frontal la adresa lui Costel Gâlcă: „Chiar suntem dobitoci? Toți suntem proști și tu ești deștept?”
5
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
1
Știri din fotbal internațional
Inter s-a încurcat cu Verona, însă e sărbătoare la Milano » Cristi Chivu așteaptă trofeul
0
Casemiro, aplaudat la scenă deschisă după ultimul meci acasă pentru Manchester United: „Voi, suporterii, sunteți cel mai bun lucru!”
0
Dennis Man, gol și pasă decisivă în 3 minute! A năruit visul rivalei de a juca în Champions League
0
Bruno Fernandes a egalat recordul codeținut de Thierry Henry și Kevin De Bruyne în Premier League
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cine a făcut parte din juriul Republicii Moldova care a acordat României ...
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Prezentatoarea care a anunțat punctele acordate de juriul din Republica ...
Libertatea
Da... Vine Cortacero cu banii în punga... Nici o grija, se rezolva. Dacă situația era inversa, adică investitor roman la o echipa din Spania... ne știa tot mapamondul și din rromi, nu ne-ar fi scos!!!
Păi tu mori de grija clubului miliției și la voi e moartă scroafa-n coteț!? Vezi cum faceți cu poli, cu primaru', că nu terminați campionatul dacă o țineți așa.
doar FOTBALISTII joaca din placere restul .....
Trebuie să primim banii din Spania, îl aşteptăm pe Pablo Cortacero să vină şi să rezolve în această săptămână”, a declarat Couto :))))))))))))))) incredibil...bai astia ar trebui maine sa fie expulzati din tara cu primul avion...de-acum nu-si bat joc numai de dinamo, ma deranjeaza pe mine ca iesean, fiindca dinamovistii sunt romani ca mine !!! AFARA DIN TARA CU EI !!
Cine are onoare isi respecta cuvintul!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.