Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
3
Lovitură înainte de Cupa Mondială! Anglia a rămas fără echipament după un furt uriaș în SUA
0
Echipe de start la Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial
0
Preţurile din Los Angeles sunt ireale: ce poţi cumpăra la supermarket cu 100 de lei
1
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jucatori de toata jena. Hai ca belgianul poate nu e rau, dar celalalt nu a jucat decat in Lituania. Banuiesc ca Rednic o retrogradeaza pe Dinamo, actualii straini ai lui sunt mult mai slabi.
au sanse sa scape de retrogradare ! chiar foarte mari !
:)))))))))))))))))))))))))))))))) "sa ne batem la titlu" :))))))))))))))))))))))))))))))))) O sa va bateti la titlu... "sa atacati" promovarea din B :))))))))))))))))))
Bravo mircică! Succes în pregătirile pt uefa champions league a 2-a!
Hai Mirculika,intareste echipa,fa un schelet,ca la anul sa ne batem la titlu! Oricum pana atunci,cumpara pachetul de la Negoita,ca el oricum nu mai baga bani la Dinamo...si daca mai gasesti 2 investitori,o sa aduci si jucatori cu 25-30 k salarii,ca sa faci performanta!
Play off pe pereți, rinamu-i la baraj. Îi bate Clinceni :)
Ii cant lui Negoita anumite solutii de cand a preluat echipa si pana acum si aici si pe email , nu a tinut seama de nimic , s-a inconjurat de la inceput de ageamii si uite ce a iesit.Pana acum singurele pete de culoare activa cu rezultate in selectie, au fost cei doi dinamovisti pur sange Mircea Rednic si Ioan Andone, chiar daca ultimul s a suparat pe mine cand i am zis sa mearga la sa i vada pe Petre si pe Man. Becalu si cu Mimi ., nici nu auzisera de ei.I-am zis lui Borcea prin cineva sa l ia pe Sanmartean cand avea 18 ani, nu a vrut.Si asa mai departe, sunt multe de zis , dar din pacate clubul Dinamo se afla in cea mai grea situatie din istori clubului, si il atentIonez pe Mircea Rednic , ca daca in regim de urgenta nu si aduce un fundas central de valoare cu stiinta jocului in aparare , si un atacant care sa stie sa dea gol, DINAMO VA JUCA IN B LA ANUL, dar nu l mai are pe Moldoveanu , nu rimeaza s ar putea sa scape.Am spus sa se implice o organizatie a suporterilor ca O.N.G , DUPA LEGEA SPORTURILOR , care sa stranga bani de la suporteri in fiecare inceput de tur si retur si sa sprijine echipa , sa apeleze la suporteri , la fosti sportivi dinamovisti si sa salveze echipa, altfel Mircea REDNIC SINGUR , VA AVEA VIATA FOARTE GREA.Dragi suporteri aduceti -va aminte de spiritul lui Dinamo si cel al legendarului CORNEL DINU , cand era jucator si cu banderola de capitan pasea inainte PE GAZON si a castigat marile dueluri.Am fost in Mexic, si am jucat o semi, DE CCE
Cum rasare Bio-Soarele, coana Andrei 1337 scoate vaca la pascut, toata ziua Bio-Ziua, Bio-briza bate, Bio-Vaca paste, Bio-Musca Bio-Bazaie iar Bio-dinamo joaca in B! :)))
parca de tine a auzit cineva
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.