Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Thomas Tuchel a luat pulsul Spaniei: „Se pare că nu pot pierde niciun...” » „Messi? Am detectat niște tipare”
0
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Tot ce spune *** asta e fake news ori are vreun interes financiar. Nu o mai publicați. Nu are nicio valoare în fotbalul românesc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Păi, cine se laudă in gsp.ro ca are multi bani saptamana trecuta?
Bai whiteredarad cine i-o fi construit stadionul asta modern lui steaua!? Csa!? Nu....noi romanii prin compania de investitii. Asa ca capu' jos.
Bai persane, crezi ca arabii nu aveau un leu sa dea? Va dati toti *** cu parerea aiurea, dar daca prodanca face afacerea va muscati mainile de ciuda....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Prea se baga in seama "fufa" asta !. Acum s-ar vrea indermediara in vanzari de cluburi. Oricine doreste sa investeasca in fotbal o face nu o lalaie, cum par a face arabii. Negoita , stie el de ce este fudul la vanzare, banii investiti in Dinamo l-au scos din procesele penale avute, ca orice s-ar spune Dinamo tot echipa unor politicieni din jurul MAI raman. Negoita stie ca fara Dinamo multi s-ar napusti pe el. O intrebare pentru "stiutori" : de ce sa investeasca Guvernul bani pentru stadioane, care sa fie in proprietatea Armatei si a MAI, cind entitatile astea ar trebui sa fie ..." paralele cu sportul ". De ce orase mari nu primesc bani de la stat si se chinuie sa isi faca singure stadioane si se mentine o idee comunista ca Armata si Politia pot face si sport profesionist si pot detine stadioane si sali de sport, dar si echipe profesioniste in multe sporturi ? Sint curios daca-mi va raspind careva !
Facke e că e baba implicată! Arabii, când e vorba de femei.....! Se dă și baba rotundă!
Daca acum 10 ani se tot spunea cum ca cluburile din Romania , cele mai titrate valoreaza zeci de milioane de euro astazi marele DINAMO pare ca nu mai valoreaza nici un leu daca nimeni nu vrea sa-l cumpere cu un leu. Orice club care se vinde are si datorii si obligatii , imi este greu sa cred ca orice om de afaceri care are 100 200 300 de milioane de euro nu ar dori sa cumpere un asemenea club ca Dinamo . Ba apar discutii ca asa zisul cumparator nu stie defapt ce cumpara. Pai cum sa nu stie? Orice om de afaceri stie cu siguranta de ce acte are nevoie atunci cand cumpara o afacere .
Daca prodanca salveaza Dinamo ii face PCH o coregrafie cu chipul ei de minuneaza iar mapamond-ul. O sa vedeti!
Dinamovistii cica sunt supranumiti"caini"!Buun!Annamaria zice si ea,cu gurita ei-***-ca e si ea dinamovista!Atunci, putem sa-i zicem...***?Iar Dinamo mai are si un presedinte,***.!He,he,he!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.