Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Remarcații lui Mihai Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
bah tiberiu iq 33. uite, daca va desfiintati anul asta cum ar fi normal,promit ca va invit pe toti de pe gsp intr-un pub si dau de baut. ce zici. va desfiintati anul asta si va dau de baut plus autograf la toti care veniti.
ahahahahahahaha nu mai pot
Danitza organ ,care forță !?
??? cine,negoitza? wtf? voi sunteti aproape de faliment si tu dai replici aiurea/ wtf?
cu asta sigur Champions League e a lor. Era ultima veriga care le lipsea ca sa fie sigur ca o sa cistige trofeul. Pina acolo mai au un trofeu de cistigat: retrogradarea in B chiar de anul asta. Si asta direct, nici macar cu meci de baraj. Voluntari si Dinamo sint cele 2 echipe care vor retrograda
Aia sunt niste *** oltenesti pe care ii gasesti in mega image
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sa speram ca va confirma.
Neatza fratie, n-ai mai intrat de mult.
Pe bune...??!? asta vezi tu cand te uiti in jur ???
Normal ca Dinamo e un club mare!!...Cu istorie!!... Doar n-o fi clona gigista fc5b, un club din comuna Pipera mai mare ca Rapid, Steaua, Ploiești, craiova, Cluj...etc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.