Alte știri din fotbal
Daniel Pancu are de luat deja o primă decizie la Rapid
0
Dinamo la cota 2.400! Cu cine au avut „câinii” cele mai multe victorii din Liga 1
0
Edi Iordănescu, asaltat de CFR Cluj după plecarea lui Pancu! » Răspunsul ferm al antrenorului + salariu record pentru Superligă
1
Șelimbăr rămâne în Liga 2! » CS Dinamo retrogradează după primul sezon în eșalonul secund
2
Știri din fotbal internațional
Bruno Fernandes, desemnat cel mai bun jucător al sezonului din Premier League
0
Forbes a actualizat Topul 50 al câștigurilor sportivilor » Cine este liderul din 2025 + Patru fotbaliști în primii 20!
0
Candidatura lui Florentino Perez la președinția Real Madrid, validată
0
Au furat bara porții rivalilor și au dus-o în tribună! Scene incredibile la barajul pentru promovare
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Stațiunea de la malul mării care nu s-a mai construit. Moșierii stăpâni de ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Opt concurenți au căzut în râpă în Bucegi, la ultramaratonul „Transilvania ...
Libertatea
Mie mi se pare CFRul mai putin periculoasa ca Viitorul. Avem si un mic avantaj ca vin dupa meci european. Plecam cu puncte de la Cluj.
Tati, n-o da întors, mai este până septembrie, luna când vă faceți socotelile: câte v-au mânat lupii, câte au rămas lăuze, câte aduceți în Bragadiru. :))
Astazi am avut un adversar slab. Sa vedem la Cluj cum stam!
Dinamo Bucuresti este in Liga a 4a... ai vrut sa spui " Hai Dinamo 1948 SA , club infiintat in 2001 ? :)
N-auzi Samy ca gsp-istii sunt nervosi ca dupa gol Mahlangu a trimis un semese lui dragnea de la bocanc?
S- a dus, Flo. E prima etapă când nu am luat gol. Drăguș a fost peruș, Ianis în nota obișnuită, nu știu să simțit vreo emoție în timpul meciului. Poate ăia de la Digi, tot lucrau la faze înaintea ca ăia de la „Academie” să execute. :))
Pleaca *** cu oile tale!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Am încredere în echipă, campionatul a început devreme, Bratu îi știe, dar trebuie integrați. Azi a început cu vreo 4-5 aflați pe bancă etapa trecută.
Slab meci Salomao! Buni Ciobotariu Popescu Sorescu si Popa!
Duminica vine momentul adevarului numarul doi .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.