Alte știri din fotbal
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile echipamente! Cum vor arăta ardelenii în sezonul 2026-2027
0
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Așa a spus Becali? Ha ha ha!”
0
Cine este gurmandul de la Dinamo? Raul Opruț l-a indicat, la acțiunea de azi
0
Victor Angelescu i-a anunțat viitorul lui Andrei Șucu la Rapid: „Nu putem să-l comparăm cu alți jucători”
0
Știri din fotbal internațional
Veste bună pentru Craiova! Viitoarea adversară din Liga Campionilor a făcut anunțul oficial
1
Clip antologic înaintea semifinalei! Ce i-a arătat Diego Maradona lui Harry Kane în urmă cu 9 ani
1
Rivalitatea cu argentinienii a atins deja cote absurde » Decizia luată de marile lanțuri de marketuri din Anglia
1
Echipele de start în Universitatea Craiova - Vitebsk » Oltenii sunt cu un pas în turul 2 al UCL!
3
Lifestyle
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
2
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Nuntă în familia a doi dintre cei mai bogați români. Cine sunt mirii care ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Nu e, nu-l facea asa de prost.
La 2-1 pentru fcsb viitorul s-a retras de tot in jumatatea lor si au refuzat sa mai joace. Hagi a scos atacantii la pauza dupa ce iancu daduse gol din greseala. Viitorul juca atunci contra unei echipe absolute penibile ale fcbs-ului care era pe loc retrogradabil si fusese batuta si de voluntari. LA 3-0 pentru Dinamo, Viitorul isi da viata.
Arbitraj penibil in final! A tras pe fata cu viitura!
Lasa ma fcsbeu..noi nu facem ca ei, care se bucura cand castiga doar ca sa ii oftice pe altii...hai sa vorbim de Echipa noastra..care a facut un meci mare dde tot..ca suntem la 2-3 puncte primele 4..nu doar de play off..ca jucam fotbal..mai ales in conditii vitrege..saracii jucatori joaca cu burtile goale..sa ne mandrim ca avem acest antrenor !
Emoții, emoții... așa arată două echipe ce produc un fotbal plăcut, mai avem două echipe de bătut și suntem în play-off! CFR care ne-a furat pe față și UCV care este în cădere liberă. Hai că o punem de-un play-off! :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Tot ce înseamnă dinamo,pute extrem de rău!
2 galbene in ultimele 5 sec !
Bag ceva in meciul asta..s a terminat ! Am cazut fizic..era logic, dupa ce ai alerg ca un erou tot meciul. Bravo baieti. Bravo Dinamo !
Popescule, cred ca ai nevoie de multe frigidere, eu ti-am umplut vreo 3..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.