Comentarii (478)
samertx
samertx  •  28 Iunie 2020, 18:42
Postat de vasi1986 pe 28 Iunie 2020, 18:40

Nu a fost offside.. Numai aiurea ne merg toate, cred ca de la blestemele fcsb-istilor :)

Suntem ajutați de către arbitri, ca de fiecare dată. Îi batem și în zece, ascultă la mine. :))

leul_90
leul_90  •  28 Iunie 2020, 18:42
Postat de vasi1986 pe 28 Iunie 2020, 18:40

Nu a fost offside.. Numai aiurea ne merg toate, cred ca de la blestemele fcsb-istilor :)

Nu sunt blesteme. Se numeste kharma.

117160982529853
Mihai Nistor  •  28 Iunie 2020, 18:42

Acum e clar. Dinamo trebuie sa retrogradeze. Ala e ofsside? Nici in divizia C. Mie scarba. Renunt sa ma uit la campionatul asta plin de mafioti. Iar comentatorii? ***. Daca era invers tipau 1 ora.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

creeperno
creeperno  •  28 Iunie 2020, 18:41

Demisia Mihalcea!

vasi1986
vasi1986  •  28 Iunie 2020, 18:40

Nu a fost offside.. Numai aiurea ne merg toate, cred ca de la blestemele fcsb-istilor :)

johnwick_chapter3
johnwick_chapter3  •  28 Iunie 2020, 18:40
Postat de cai_furate_romane pe 28 Iunie 2020, 18:35

Apãi ajutã-i si tu, intrã pe programddb .ro si doneazã-le o minge!

riru ririru bragadiru!

nojoke
nojoke  •  28 Iunie 2020, 18:40

FOTBALIST MARE SI SORESCU ASTA..MA UITAM LA EL CUM ASTEAPTA SA VINA MINGEA LA EL NU SE DUCE EL SPRE MINGE... 2 SECUNDE PIERDUTE..FAC DIFERENTA..SOARELE PUTERNIC CRED CA E DE VINA :))))))

samertx
samertx  •  28 Iunie 2020, 18:40

Nasol moment!:))

samertx
samertx  •  28 Iunie 2020, 18:39
Postat de irldave pe 28 Iunie 2020, 18:39

asa e!:)))

Ce?

irldave
irldave  •  28 Iunie 2020, 18:39
Postat de samertx pe 28 Iunie 2020, 18:30

***

asa e!:)))

  • 1
  • •••
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • •••
  • 48
Comentează