Comentarii (478)
nojoke
nojoke  •  28 Iunie 2020, 16:41
Postat de samertx pe 28 Iunie 2020, 16:41

De săptămâna trecută.:)) Hai că te pierzi în PaCific- ca un pește mic. :))

:))))))))) TU ESTI..POPESCULE?

doar_diviza_b
doar_diviza_b  •  28 Iunie 2020, 16:41
Postat de n_au pe 28 Iunie 2020, 16:40

Păi el o făcuse, el s-a corectat. Tu de ce te-ai băgat?

repet,ai ***,alta explicatie nu exista. el mi-a dat reply mie ca am scris l-a in loc de l-au. nu el a scris l-a ci eu.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

irldave
irldave  •  28 Iunie 2020, 16:41
Postat de samertx pe 28 Iunie 2020, 16:37

Nasol moment, „Steaua din liga întâi” e pe drum, va veni și ea, cum vineși Rapidul. DOAR DINAMO BUCUREȘTI e perenă! Să pricepeți și voi, nepricepuții!

vine bast imediat si te baga sub pat ,din nou ! azi noapte nici patratel nu te-a scapat!:))ai batistele pregatite ,pampersul ,tot !?:))

n_au
n_au  •  28 Iunie 2020, 16:41
Postat de irldave pe 28 Iunie 2020, 16:39

mai cherseanule ,el este cu un picior in groapa ,mereu !:))

*** ***, ***.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

samertx
samertx  •  28 Iunie 2020, 16:41
Postat de nojoke pe 28 Iunie 2020, 16:38

:)))))) STFU.. ACTIONARULE... NU DECIZI TU.. CINE SUSTINE SI CUM DINAMO.. APP ..DE CAND N-AI MAI CALCAT IN GROAPA..DACA TOT ZICI CA LOCUIESTI IN BUCALE?

De săptămâna trecută.:)) Hai că te pierzi în PaCific- ca un pește mic. :))

doar_diviza_b
doar_diviza_b  •  28 Iunie 2020, 16:41
Postat de n_au pe 28 Iunie 2020, 16:38

Ți-am mai spus, ***. DNA are treburi mai serioase. Nu ar fi nicio surpriză dc Dinamo București ar bate pe Voluntari. Mai repede se uită DNA la Gigel și la familia sa. Acolo chiar au material anti corupție. Ești penibil, FîCîSîBî-istule!

nico surpriza? serios? cum naiba sa nu fie nicio surpriza,cand astia abi au stat in ghete acum 3 zile si acum dintr-o data devin o superechipa ce bat singura echipa ce a castigat aproape tot pana acum? serios? wtf?

n_au
n_au  •  28 Iunie 2020, 16:40
Postat de doar_diviza_b pe 28 Iunie 2020, 16:37

nu,doar cautam sa ii explic lui dave de ce am facut greseala aia gramaticala. :))

Păi el o făcuse, el s-a corectat. Tu de ce te-ai băgat?

Pandora
Pandora  •  28 Iunie 2020, 16:40
Postat de doar_diviza_b pe 28 Iunie 2020, 16:35

scriu la foc automat,ca astia din vitan barzesti de la ataat umilinte nu prea mai scriu:))

esti doar un i d i o t gigist!....asta nu e scris. e o ***....

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

irldave
irldave  •  28 Iunie 2020, 16:39
Postat de nojoke pe 28 Iunie 2020, 16:38

:)))))) STFU.. ACTIONARULE... NU DECIZI TU.. CINE SUSTINE SI CUM DINAMO.. APP ..DE CAND N-AI MAI CALCAT IN GROAPA..DACA TOT ZICI CA LOCUIESTI IN BUCALE?

mai cherseanule ,el este cu un picior in groapa ,mereu !:))

116988019705812
Trafalet Simfoniu  •  28 Iunie 2020, 16:38

Doamnul Pandele Firea îl vrem pe primul loc ! pEsEdE FOR IEVĂR ! Hai gigi !

  • 1
  • •••
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • •••
  • 48
Comentează