Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu a numit antrenorul potrivit pentru Rapid: „I-aș da șansa să pregătească echipa”
1
De ce întârzie negocierile pentru noul contract al lui Nikita Stoinov la Dinamo: „O situație mai dificilă”
1
Steaua, victorie în fața lui FC Bihor în epilogul rundei 4 din play-off-ul Ligii 2
16
Alexandru Dobre, pus la zid: „Dacă nu-i convine, să meargă la Cupa Davis. Poate fi antrenor-jucător acolo”
1
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta: „Am făcut ceva ce nu s-a mai întâmplat niciodată în istoria clubului nostru”
0
Alvaro Arbeloa contestă arbitrajul de la Munchen: „Asta e și mai grav!”
0
Verdictul specialistului spaniol la faza eliminării lui Camavinga, în Bayern - Real Madrid
0
Haos la finalul meciului Bayern - Real Madrid » Arda Guler l-a urmărit pe „central” către vestiare
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Alexandru Rafila spune de ce nu a plătit 170 de milioane de euro ca să ...
Libertatea
Cine sunt cei cinci politicieni europeni care ar putea călca pe urmele lui ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
PSD îi va cere lui Ilie Bolojan să demisioneze și îi dă 72 de ore să plece, ...
Libertatea
La o gaura de mai bine de 20 de milioane la Dinamo, Crimbo, cu toate ca e falit, incearca tot felul de scamatorii ca sa ramina sef. Mentorul sau Jovani de la oi, e mai folositor cind e vorba e incasat decit cind e vorba de facut ceva cu cap! Niculae nu s-a lasat dus de nas sa dea banii dar sa-l lase pe porcea sa traga sforile! Nu conteaza ce propune el la liga: jucatorii vor sa cistige bani! Daca ai, iti iei jucatori de valoare; daca nu, retrogradezi. Daca Dinamo nu se trezeste va fi jale.
dinamo vre cam multe gazmetanmedias. bl og sp ot . com
exact ce tot spuneau suporterii la Rapid??? salarii mici, PRIME MARI ! vrei bani, joci !
Foarte buna idee! Si daca o dai in aut, aduci bani de acasa. Borcea are viitorul in fatza, la Catavencu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.