Alte știri din fotbal
„Am avut ofertă de la o fostă campioană” » Bogdan Andone a luat cea mai importantă decizie
0
Marica l-a analizat pe jucătorul dorit cu insistență de Gigi Becali la FCSB: „Mult prea egoist”
0
Gustavo, fostul atacant de la Universitatea Craiova, a adus în Superligă un vârf crescut de AC Milan » Are propuneri și pentru olteni: „Mereu vorbesc cu ei”
0
Jucătorul care a avut un debut de coșmar la FCSB a semnat cu echipa retrogradată în Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Scene sângeroase în timpul Mondialului! Doi minori au ucis o persoană și au rănit alte 6 în plină stradă
0
Scandal la brazilieni! » Președintele Federației, cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii forului național
0
Cifrele au ascuns, spațiile au decis » Cum a transformat Koeman punctele forte ale Suediei în mari slăbiciuni
0
O legendă argentiniană ridică un semnal de alarmă: „Trebuie să fim precauți”
0
Lifestyle
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
0
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Apariție incendiară! Cea mai frumoasă fotbalistă din România a făcut senzație pe plajă
4
Cum se va numi noua Dacia electrică » Surpriza la care nimeni nu se aștepta!
1
București, de la caniculă sufocantă la vijelii cu grindină și ploi ...
Libertatea
Ce se întâmplă dacă nu plătești o amendă rutieră primită în Bulgaria. ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Aproape 15.000 de elevi au dispărut de pe listele de la Evaluarea Națională ...
Libertatea
pai eXcroc nu a fost becali. a aruncat cu milioanele pe toti jucatorii penibilisi pe toate tepele....acum a inceput sa isi traga toti banii luati pe UCL+ transferuri...dar uite ca mai arunca si 1 mil pe varela....praf in ochi....dinamo vrea in UCL cu jucatori de pe net, liberi de contract. imi amintesc ca parca anul trecut minionul ala neacoizda declara ca dinaom se bate la titlu etc anul asta sau ceva de genul....proiectul cam stagneaza. e bine ca voi aveti rabdare....cand esti la a 2-a cea mai titrata echipa din romania si trebuie sa reconstruesti ani de zile....trebuie sa fii tare bucuros...
Salut alpin. Stii cam vazut la cateva meciuri in Anglia si Italia cum jucatorii consumau un lichid galben, din sticle ce-i drept. Eu cred ca au upgradat astia EPO. Tu ce parere ai?
ai putea sa ne canti si o manea pe primele tale versuri (propozitii )...:)))
Mai baiatule, toti patronii din liga noastra au intrat in fotbal pentru a-si spori averea sau pentru a-si face un nume. Il acuzi pe Negoita de lucruri pe care inca nu le-a comis, il acuzi ca distruge tinerii...in schimb nu vezi ca ciobanul a desfiintat academia de copii pentru citeva sute de mii pe an. E doar un exemplu, ca sa vezi ca logica ta e la genunchiul broastei.
Negoita se inseala! Chiar avand bani, nu poate oricine sa faca ce face regheBlat. Ia sa mearga Negoita in Germania si sa cumpere pungutzele dopante pe care le aduce Blatistul! Se va intoarce cu buza umflata!! Trebuie sa fi omul lor ca sa ai acces pa produsele dopante!!! Doar nu cumperi zahar de la buticul din colt.
Daca nu o scot ce se intampla? O sa plangi :))
`tu-va-n gt de ipocriti! va vedeti voi lungul nasului? cum draq vine asta? scoateti tricouri cu dinamo cand voi erati pe locul 8?? va intereseaza arbitrajele stelei cand voi sunteti o echipe de pluton? ipocriti pana in maduva oaselor! si reghe e batut in cap , nu meritau raspuns acesti oameni , reghe e la fel de vinovat ca si ei! iar asta cu oricine poate face asta, e ilara, reghe ca antrenor are rezultate, punct! nu, nu oricine poate face asta, fapt dovedit, la steaua se baga mereu bani, an de an, dar pana sa vina reghe toti banii bagati au fost degeaba! negoita si trompetele lui, anghelache si bobnar ala sunt penibili, la dinamo nu e nici un proiect, e saracie si spalare de creiere!
au au au au au...mama cum a durut asta...cat adevar :))
Iti zic eu...0%.
Vumva scoate emblema Stelei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.