Articol de GSP - Publicat luni, 05 decembrie 2016 22:38
Gaz Metan a umilit-o pe Dinamo la Mediaș, scor 4-0, și jucătorii lui Ioan Andone au ieșit după meci și le-au cerut scuze propriilor suporteri.
"Azi a fost o umilință. Nu știu ce s-a întâmplat cu noi. Cei de la Gaz Metan știu că nu și-au primit banii, sunt in insolvență, dar uite că ne-au umilit. Îi felicit pentru victorie", a declarat căpitanul lui Dinamo, Dan Nistor, la TV Dolce Sport.
Vali Lazăr a fost și el fără reacție și le-a cerut scuze suporterilor: "Nu mai am cuvinte. E greu. Ne cerem scuze tuturor dinamoviștilor. Ne pare rău că am pierdut de o asemenea manieră. Fotbalul e frumos că într-un meci câștigi cu 3-1 după ce revii de la 0-1, iar acum pierzi cu 0-4".
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!