Alte știri din fotbal
CFR Cluj și FC Argeș și-au încheiat sezonul, Ciprian Deac a pus punct carierei! Scene emoționante în Gruia
3
Mihai Stoica, reacție după ce Ngezana a ratat lotul Africii de Sud: „Pot să-l pun în cămaşă de forţă şi să-l duc să se opereze?”
0
Mihai Stoica, idee pentru Daniel Pancu: „Asta aș alege dintre Rapid și CFR Cluj”
1
Scenografie cum n-a văzut Gruia! Ciprian Deac a sărutat gazonul și a început să plângă
1
Știri din fotbal internațional
Șarmanta prezentatoare TV a fost cucerită de stilul lui Cristi Chivu: „Mi-a plăcut ce a încercat el să transmită”
0
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Oficial! Leo Messi a devenit al doilea jucător miliardar: „Fotbalul are însă o dată de expirare. Îmi plac afacerile”
0
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
1
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Măsuri de siguranță fără precedent la concertul lui Max Korzh: 90% dintre ...
Libertatea
Voi ati observat ca Ilie Balaci e "putin" cam turmentat acolo, la DIGI1?!?!? Saracul de el, e de tot rasul!!! :-)))
sssstttttt oaie. Puti a branza ba.....puti a prost.
Cu exceptia ziaristilor, data fiind atmosfera bahica de prin redactie, nu jubileaza niciun dinamovist (jucator sau suporter). Asta e o stire pentru ca unii sa-si incerce din nou fitilul cu ironii, deloc reusite de altfel. Anumiti suporteri sau cam prost de fiecare data la capitolul asta.
trebuia sa castige clar petrolul,m-a mirat pe mine cand a facut dinamo schimbarea in minutul 89-90 cand a intrat rus in locul lui musat ii facea semne lui musat " usor usor " =)))))) omg dinamo a jucat la egal si au castigat=)),au avut un noroc,daca ei vor asa sa castige campionatul e clar=)),mare antrenor ce e bonnetti asta=)) e praf rau.
Dupa un meci fara pic de realizari ,ne multumim cu o victorie nemeritata, avem antrenor ce ar trebui sa antreneze zebrele din zambia,nu dinamo.! unde-i spectacolu de altadata...? una grande partida..LOL;;)
Aşa un noroc nu am văzut de cînd mă uit la fotbal.
De ce va legati de comentatori ? Ce sa comenteze la o astfel de partida ? Bonetti are stil italian ? Are un lot sub ce are Petrolul si noroc cu carul ! La Harkov o sa ia Dinamo 4-5 fara sa rasufle. Petrolul a fost peste Dinamo, dar a avut o asezare tampita in teren, cu Younnes ultim aparator la centrarea din care s-a dat primul gol. Iar Bornescu....noroc ca stie sa dea cu pumnul, ca de aparat......vai mama lui !
ce minune?????la cum joaca minune ar fi daca termina in primele 5.si sunt dinamovist
ah! scuze...Barcelona a jucat in deplasare! Deci nu face parte din lista...La naiba!
Minunea la harkov ? Hai sa fim seriosi , chiar daca ne-am dori-o !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.