Alte știri din fotbal
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
LPF a decis să reprogrameze meciul dintre FC Botoșani și Oțelul Galați
2
Știri din fotbal internațional
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Domenico Tedesco, neimpresionat: „FCSB? Nu ne-a surprins cu nimic”
0
Elias Charalambous, întrebat direct despre conflictul de la vestiare: „La pauză au fost nervi”
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Teancuri de euro în scara blocului: momentul în care avocata Adriana ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Armistițiu energetic între Rusia și Ucraina: „I-am cerut personal lui ...
Libertatea
Scrie clar in ziare : ANAF Cluj a procedat la aministie fiscala si dintr un condei a radiat datoria de 11 milioane euro a clubului CFR Cluj , constand in impozite neplatite statului in perioada guvernului de trista amintire Emil Boc! Niciun alt club din Romania nu a beneficiat de aceasta procedura fiscala ! CEVA PUTE RAU - CORUPTIE SI SRI PROTECTIE !
Confunzi cu Dinamo. Mai citește. Deși cred ca ție cititul îți e fatal
Suna la DICOT și întreabă acolo.
zii sa mori tu lapusneanule fcsb-ist? cine a fost prima echipa romaneasca in semifinalele cupei campionilor care umilea hamburger sport verain in sferturi nu dinamo?
Neputitafalit. Iti zice ceva echipa asta....Macabi haifa in 2012 ??? :))) ...poate ai uitat va tras.o cu 5-0...
Rog moderatorii sa stearga acest cont care este o insulta la adresa unui conducator din fotbalul romanesc ...eu cum scriu ceva anti FCSB iau cartonas galben .....de ce nu sunteti corecti cu toti userii ????
Pt un singur club de fotbal din Romania functionarii de la ANAF au inventat amnistie fiscala si au sters datoria de 11 mil euro impozite neplatite: CFR CLUJ! Cum e caz unic , sigur e necurat ! cum va pleca Plagiatoarea Mov de la DNA si o sa ramaneti fara protectie SRI&DNA, aceasta anulare de datorii catre stat o sa fie cercetata in mod serios !
Asta este. Măcar nu încearcă nimeni sa ascundă bunurile echipei de insolventa și sa iasă fraudulos din ea. Mai bine încet și cinstit decât repede și cu falimentul pe urme. La noi ni e o drama
valahule, ce zici, anul asta imbunatatiti recordul ? ..hahahahaha..
ce se intampla cu dosarul DIICOT Paszkany Iuliu Muresan ? ni se spunea ca vor face puscarie pt ca au furat 10 mil euro din clubul CFR cu facturi si plati fictive ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.