Alte știri din fotbal
Bun prieten cu Lucescu, Gigi Becali comentează cumpăna selecționerului: „Nu știați?”
0
Lui Lucescu i se montează un defibrilator! Informații de ultim moment despre starea de sănătate a selecționerului
0
Un membru al Generației de Aur a rămas fără telefon în Turcia: „Am făcut reclamație la Poliție”
0
U Cluj își bate propriul record: suma uriașă primită de la autorități » Iată bilanțul consultat de GSP: din nou pe plus
0
Știri din fotbal internațional
Spectacol total la redeschiderea stadionului care va găzdui primul meci al Campionatului Mondial
0
Bernardo Silva dezvăluie adevăratul motiv al plecării de la Manchester City
0
Naționala de nerecunoscut! Umilință în Noua Zeelandă, după ce s-a făcut de râs în preliminariile CM 2026
0
Iar probleme cu portarii! » Bayern suflă și-n iaurt înaintea „dublei” cu Real Madrid
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
2
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Spartan de calculator. Mergi naiba pe stadion ca ți-au ajuns la bucile la călcâie și lasă vrăjeala asta ieftina.
Spartan de calculator. Mergi pe stadion curul gras ca i-au ajuns bucile la călcâie și lasă vrăjeala asta ieftina.
Djakarigea pe ce jura??
un joc dragut,se scot bani reali in cateva luni ://www.anno1777.com/index.php?i=288427
De trei etape faceti giumbuslucuri in Liga I . Azi s-a terminat, o sa va treziti din aroganta in care ati adormit! Cine crede ca va fi vreodata ceva intre astea doua echipe ori e prost-intentionat, ori nu are treaba cu fotbalul !
Si ce vina are ateule religia ca Patriarhul este ofițer sau altceva? Asa avem încă din 1930 pe Patriarhul Miron Cristea oficial mason dar e treaba lui și nu a celor multi care cred in Dumnezeu. Tu confunzi cărămizile și măgăriile unora din BOR cu religia ortodoxa. Te asigur ca nu este religie pe planeta unde unii din conducere sa nu fie cu musca pe căciula. Tu sigur te bucurai când se fura Gheata de Aur de la Tony Polster.
vezi ca daca te aude patriarhul ca vorbesti de rau comunistii s-ar putea sa trimita 2 ingeri sa te bata ca si el facea parte din secu :)) .... voi crestinopatii chiar nu vedeti cat sunteti de penibili si in ce povesti de adormit copiii credeti ...dar ce sa-i faci doar din cauza crestinopatilor Romania este ultima la speranta de viata dar prima la speranta de viata de apoi :))
La ce echipä are Dinamo ( de B ) , chiar cä nu e nevoie de blat !
dacă chiar ar vrea să câştige, dinamo ar trebui să-şi lase pe tuşă toţi jucătorii impresariaţi de fraţii becali. le dă mâna? altfel - circ pentru proşti.
Mentalitate de comunist și ateu . A inventat-o Lenin Marx și Karl . :))))) Vorbești exact tovarășul Ion Iliescu .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.