Alte știri din fotbal
Robert Moldoveanu, reacție emoționantă după golul victoriei marcat cu Csikszereda: „E pentru nea Gogu, parte din familia mea”
0
FC Argeș, a doua victorie consecutivă în Superligă! Robert Moldoveanu a marcat și a izbucnit în lacrimi după gol
3
Apariție surpriză la Oțelul Galați - Dinamo! Revine ca oficial LPF, după suspendarea provocată de un scandal uriaș
0
Răspunsul lui Daniel Pancu pentru Juan Bauza, după ce soția jucătorului a alimentat zvonul unei posibile mutări la Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Vozinha nu poate debuta la noua echipă din cauza unei reguli bizare și a numelui de pe tricou
0
Gianni Infantino pregătește CM 2030: „Va fi cel mai frumos Mondial, în țara unde mă simt ca acasă!”
0
Prima achiziție serioasă a lui Arsenal din această vară: 90 de milioane de euro pentru mijlocașul central
0
Campionul olimpic cu Spania, numit selecționer la națională după Mondial
0
Lifestyle
Așteptarea a luat sfârșit: astăzi s-a jucat primul meci în Sala Polivalentă din Tulcea! Imagini spectaculoase
3
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Nicușor Dan nu a numit niciun ambasador la post de când a devenit ...
Libertatea
Un vlogger american impresionat de România dezvăluie de ce riscăm să ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Un bucureștean, care a fost mușcat de un șobolan pe stradă, va primi ...
Libertatea
Daca nu ar fi Petrolul, Steaua, Astra sau Pandurii am avea 50% sanse! Asa....Dumnezeu cu mila!
singura sansa e sa castigam Cupa Romaniei, la campionat am spus adio de mult !!!
care Europa?
ECHIPA A DOUA A VOASTRA CARE E ALCATUITA DIN JUCATORI FORMATI DE ALTE CLUBURI PRECUM VIITORUL SI ASA TG MURES dar inprumutati NICI NU AU MINGII CU CE SA SE ANTRENEZE ..argaseala sa facut de kaka,o cind sa dus in vestiar si lea spus tinerilor ca au toate conditiile puse la dispozitie de club si jucatorii iau reprosat ca nu au mingii ,obiectul mucii lipsind ..toma a vrut sa dreaga busuiocu dar nu a reusit ARGASEALA FIIND ATACAT DE JUNIORI ..la grupele de juniori se cumpara echipamentul.TOTUL.. stina pune la dispozitie terenul sintetic si un antrenor ,in rest isi platesc juniorii deplasarile etc halal club ,uefa lea dat mingii pt competitie in YOUNG UCL si mmm lea luat..SINTETI O RUSINE DE CLU
voi din 1996 de 17 ani nu aveti o victorie pe teren propriu in competitiile europene ,sinteti singura echipa romaneasca care are 1 punct in grupele UCL ..anul asta se pare ca o sa egalati recordul dar o sa restabiliti altul cele mai multe goluri primite ..pina acum ati primit 8 in 3 meciuri formidabililor ,inginfatilor ..cea mai PROASTA ECHIPA care reprezinta romania in aceasta competitie ,voi daca jucatit de 2 ori meciurile din grupe nu o sa egalati performantele facute de urziceni si cfr ..numai norocul nu a facut sa luati 3 si de la basel si ati dat un gol venit de nicaieri ..potiunile magice se pare ca sau terminat si betmani stelari numai au resurse sint PENIBILI ..RUSINEA COMPETITIEI
Iarta-l Doamne ca nu stie ce spune! Asta macar e strain si e de inteles, dar cand ii vezi pe ai nostrii ce isi propun de pufneste rasul!
Si voi ce performanta ati facut in UCL in ultimii 20 de ani? Unirea a participat odata in ucl si a facut mai multe puncte decat voi , CFR la fel :)
ba TIco sa nu va duca cumva spre liga B inainte sa va duca in Europa, dar ce as da sa vad echipa asta a lu dinamu in Europa, chit si in preliminariile EL din nou, sa mai faceti un show gen Elfsborg sau d astea cu pescari hahahahah cea mai proasta echipa din toate timpurile dinamu Bucuresti!! Locul 122 in clasamentul UEfa all time al cluburilor, cu 20 de pozitii mai slab ca Unirea Urziceni care a avut 3 ani de istorie, si e desfiintata de 5 ani :)))))))) cea mai buna echipa romaneasca este Steaua, locul 56!!!! ps: Dinamu Bucuresti a realizat o mare mare performanta in ultimii 20 de ani, e singura echipa din LUME care nu pierde in Uefa CHampions League!! =)))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.