Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! A fost salvat de medici, acum e în unitatea ce tratează cardiaci critici » Ultimele informații de la Universitar
23
Decizia Comisiei Tehnice FRF: „Sunt DOUĂ nume principale pentru postul de selecționer al României” + Alți 5 antrenori pe o listă B
4
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Planul de acțiune: „Gaura va crește de la an la an”
25
Mihai Stoichiță a dezvăluit ce îi oferise ieri FRF lui Mircea Lucescu: „Ăsta era planul lui Burleanu”
0
Știri din fotbal internațional
Se intensifică războiul psihologic pe axa Madrid - Munchen: „Eu i-am zis. Momentan suntem prieteni, dar, dacă trebuie, te omor”
0
Starul lui AC Milan este în pericol să rateze derby-ul
0
Naționala-surpriză calificată la Campionatul Mondial pune în aplicare un plan ambițios
0
Jucătorul Parmei despre Chivu: „Ne lipsea un lider cu personalitatea lui. A fost crucial pentru cariera mea!”
1
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Vreau si eu sa fac parnaie 7 ani si sa ies de acolo sa am 5 milioane de euro
Ce se mai kk pe ei astia de la polutia romana! Cu complicitatea lor s-a carat ala din tara asa ca mucles si cheltuiti bine banii ca maine vin altii mai flamanzi si va iau locul la spaguit.
Cand coordonezi afacerile unei Banci a Religiilor nu poti ajunge decat rau!
In cazul ca eu eram vames sau politist de frontiera il recunosteam dintr-o mie pe NUTU STAICU,cum adica directia evidentei populatiei nu -si dea seama ca smecherul asta isi schomba numele si nu se sesizeaza de ce o face ,mai luati 25%din salariul functionarilor de stat si o sa va convingeti cat de interesati sunt cadrele din interne sa si mai faca treaba.Eu unul cred ca cei care l-au lasat sa iasa din tara si-au rotunjit bine finantele personale,ori la bal ori la spital.Arestati-l pe Oprita,cand il vedeam jucand si mai ales ca a fost jucatorul lui ,parca era fisul,asa de bine seamana unul cu celalalt,nu mai pierdeti timpul degeaba.
deci sa inteleg ca dinel poarta noroc, este nepretuit... oof, of, mai ,maai :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.