Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Absolut deloc vulgar. Lol!
*** Compagno, Tavi Popescu și Olaru o să vă cadorisească trei goluri. ⚽️⚽️⚽️
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Bai prostule in primul rând in zicala este “tusea și junghiul” Apoi Universitatea a jucat mai mult de doua tururi in Europa.Dacă nu ai creier sa ții minte nu mai scrie prostii pe aici! Apropos!Echipa ta câte meciuri are in Europa?
Stim toti cine a fost Ana Pauker si ce s-a intamplat cu Carmen Bucuresti, dar fecesebistii astia mici s-au nascut cu tableta in mana si cu Tzanca in urechi, de unde atata istorie
Amice nu te face ca nu știi cum au fost desființate doua cluburi mari in 1947 de către comuniști ca sa se facă Steaua!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iartă l! Răspunde și el la mișto. O sa fie super! Dacă nu ai fost pana acum pe Ghencea, e mai mișto ca Oblemenco. Am fost și acolo și chiar nu o spun cu caterinca. E diferit dar mai mișto. O sa vezi. Va așteptăm pe toți!
:)))) ;) Asa Firicele! Lasă ma sa vad ce scrii. Te iau la meci cu Craiova? Hai sa vezi și tu Ghencea nou. Stadionul, nu cimitirul :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.