Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
"Iată discursul flegmatic al lui Lobonț" Cum adica "flegmatic"?Pt ca nu s-a coborât de limbajul grobian asupra arbitrilor abuzand de faptul ca i s-a oferit ocazia s-o faca?...Hmm,"flegmatic" pt cei ce ar trebui sa aplaude in picioare decizia lui Lobont.
Ideea este ca se greșește mereu numai in favoarea ciobanului grețos! Aia e! El e la butoane si obține numai arbitri care fluiera ticălos numai pentru el!
O adunatura de jucatori (talentati , fara indoiala) care joaca doar din ura contra unei singure echipe , in rest fiind ciuca batailor , asta este Rapidul ! Vai de capul lor !
Parerea mea este ca Lobont e mult prea ... altfel pentru Rapid. Oricum este singurul comentariu din tabara rapidista care este de aplaudat.
Astept in continuare sa-mi publicati comentariile. Astept de aseara.
Hai moderatorii cu comentariile ca scriem degeaba...
Felicitari Lobont pt discurs. Sucu a dovedit ca e ca toti ceilalti, si a dat arama pe fata. La faza cu stefanescu a fost de a dreptul nesimtit si penibil.
Lobby ar putea sa prinda un post decent in organigrama Romei,un baiat cu mult bun simt si cu o educatie fotbalistica de top. Poate nu este bun antrenor,dar nici lotul Rapidului nu este de locul 1. Cu 3-4 jucatori valorosi nu este de ajuns sa te bati la titlu. FCSB va lua campionatul pentru ca este cea mai inchegata si constanta echipa. Cam asta le lipseste si Rapidului,si CFR-ului.
Lobonț decent pt ca a stat departe de Giulești mulți ani! In contrast expertul in mob și lemne proaspăt venit in fotbal reproduce docil ce ii șoptesc bocciu și corsicanul! Penibil patronul model, ortacul bocciului, care aiureaza in presa vrute și nevrute reușind performanta ca intr-un singur an sa devină mult mai ridicol decât modelul sau Becali!
Un băiat simțit, contrastează cu fanaticii de la Rapid. Ce să comentezi arbitrajul, când ești cea mai avantajată echipă, când ai 25 de puncte reale în spatele liderului, când ai schimbat 3 antrenori în 9 luni și când îți trebuie 7-8 titulari ca să câștigi titlul la anul?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.