Alte știri din fotbal
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
0
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
0
De ce simte Raul Opruț că este „un campionat mult mai interesant decât anul trecut”
0
Cătălin Cîrjan a apărut la interviu ca după un eșec
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Activist PDL plătit !
Cine sa o modifice cap-sec? USL-ul?
Sa fie intr-un ceas bun ! Imbecilul ala de mai jos nu pricepe tembelul nimic , nici cand pe toate posturile TV , Kelemen seful UDMR spune ca imediat ce revine Base vor modifica constitutia tarii si Tinutul Secuiesc va fi legiferat ! Asta nici daca-i desenez nu pricepe !
Aia pe care scrie cucuta am pus- o bine. Beau din aia pe care scrie ca vin americanii:))
Asa....si? Ce-are coada vacii cu stampila primariei?
A fost tsunami iar undeva ? Sau ai încurcat iar sticlele ?
Pentru minorităţile maghiare din afara graniţelor Ungariei este un lucru benefic ceea ce ele îşi definesc ca un lucru benefic şi care este în concordanţă cu reglementările internaţionale în vigoare. Noi nu dorim să spunem de la noi ceea ce este bun şi ce este bine pentru aceste comunităţi, dar susţinem toate aceste obiective pe care singure şi le definesc", a spus diplomatul ungar, citat de MEDIAFAX.
Iar tie ti-a dat bulibasa din partea primarului 50 de lei sa mergi la vot.
Asta ai vazut-o pe postul local de la Spitalul 9?
Mars spălat pe creier , premierul Ungariei , Vicotr Orbana venit în Ardeal în ziua votului și ți-a ordonat ca la un sclav loaza sa nu mergi la vot ! Ieri a spus cu voce tare șeful UDMR pe toate canalele TV ca imediat ce Bășină va reveni la putere se va modifica rapid constituția Ro și cele 3 județe maghiare vor primii autonomia locala . Asta nu ai văzut-o loaza spălată pe creier ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.