Alte știri din fotbal
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
0
„Autorul moral este politicianul român” » Andrei Nicolescu răspunde acuzațiilor, după moartea lui Constantin Covaciu: „Înțeleg emoțiile, Dinamo a făcut tot ce se putea face”
0
Două reveniri la FCSB: „Vor fi apți de joc”
0
Lovitură de teatru: Dinamo - FCSB NU se joacă pe Arena Națională!
2
Știri din fotbal internațional
3 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt, turul 3 preliminar din Liga Campionilor » Darius Olaru, contribuție decisivă!
3
Naționala de la Mondial acuză FIFA de șantaj și îl atacă pe Infantino: „Ni s-a transmis că un sprijin declarat pentru Infantino ar ajuta mult federația”
0
Turul 3 preliminar din Liga Campionilor » Echipa lui Darius Olaru egalează
1
Nottingham Forest vrea un jucător de la Manchester City! Care e suma de transfer
0
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care Lidl le interzice angajaților să comande mașini ...
Libertatea
portarul ungur chiar e bun.
I N S O L V E N T A ! ...A? ... NO MANY NO HANY ! .. :))=)) tu esti portarul de la Bacau? de la bilete ?
NU INTELEG DE CE DINAMO NU-L CUMPARA PE PORTARUL DE LA BACAU? E PORTARUL NATIONALEI DE 19 ANI SI E SI ROMAN SI-AR PUTEA DEVENI IN 2,3 ANI PORTARUL NATIONALEI MARI. SA-L CUMPERI DE LA O ECHIPA DE LIGA 2 NU-TI TREBUIE MAI MULT DE 100, 200 DE MII DE E, DAR UN PORTAR DE VIITOR, NU SA ADUCI TOTI BOSOROGII ASTIA EXPIRATI. DOMNULE NEGOITA SAU ANGHELACHE CAUTATI JUCATORI SI-N ROMANIA, NU MAI ADUCETI TOT FELUL DE PREZERVATIVE SPARTE.
NU INTELEG DE CE DINAMO NU-L CUMPARA PE PORTARUL DE LA BACAU? E PORTARUL NATIONALEI DE 19 ANI SI E SI ROMAN SI-AR PUTEA DEVENI IN 2,3 ANI PORTARUL NATIONALEI MARI. SA-L CUMPERI DE LA O ECHIPA DE LIGA 2 NU-TI TREBUIE MAI MULT DE 100, 200 DE MII DE E, DAR UN PORTAR DE VIITOR, NU SA ADUCI TOTI BOSOROGII ASTIA EXPIRATI. DOMNULE NEGOITA SAU ANGHELACHE CAUTATI JUCATORI SI-N ROMANIA, NU MAI ADUCETI TOT FELUL DE PREZERVATIVE SPARTE.
Mierlauuuuuuuuuuuuuuuu ... LASATI NE SA NE PREGATIM DE CHAMPIONS LEAGUE ! ... :))))=)))))))))))))))))))))
,,sa le tinem pumni''... intre bdul Magheru si ulita pe care locuiesti e mare diferenta de nastere, cultura, educatie, etc
dinamo are meci greu in Cupa Satelor ! .. Sa le tinem pumni ...poate mai ridica si ei coeficientul pe judet .. :)))=)))))))))))))))
9inamo va deveni un fel de fc astra, plini de mercenari....dupa aceea se mira de ce pizdurca nu convoaca 9inamovisti la nationala....pai daca majoritatea sunt cocotieri.
Stoicanee cer si tu tata un stoper,caci cu apararea actuala ne ducem direct in liga 2-a..!
Dah.nea Ghelache toti suntem de parere ca trebuie sa te sinucizi...!Reprezinti cel mai slab management din istoria lui Dinamo si daca mai continui mataluta pe aici,falimentul ne maninca....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.