Alte știri din fotbal
Avem echipele de start în Turcia - România » Mircea Lucescu: „Noi putem compensa prin dorință”
72
Cu o oră înainte de Turcia – România, Mircea Lucescu a adresat un manifest către FIFA: „Nu e normal!”
0
Turcii s-au răzgândit în „buza” meciului cu România!
0
Pe cine a mizat Mircea Lucescu cu Turcia » Căpitanul României la Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Acum sper ca esti multumit, tu si ceilalti ,,antidinamovisti''!S-au infirmat inca odata zvonurile! Din pacate! Dolha a aparat fantastic! Daca era blat se facea ca se arunca la penalty!
Foarte funny declaratia lui Dolha ! Este un profesionist si va incerca sa nu primeasca gol . Consider ca a avut o perioada buna la Dinamo si ii va fi un pic greu sa joace impotriva echipei de suflet .
Vorbele lui Dolha nu pot fi luate in considerare pt ca el are nebunia aia specifica portarilor! Dar nu era atat de prost incat sa sugereze in interviu ca ,,va sta capra''! Vorbeste gura fara el!
Nu zic nimic! Doar astept finalul si atunci o sa vedem cum s-a jucat! Dar sa te pronunti inante de a avea vreo proba sau a se juca meciul....e doar o boala care se numeste ,,antidinamovism'' raspandita de presa de ,,specialitate'' si care face tot mai multe victime!
Cu fiecare noua declaratie,Dolha ne intareste convigerea ,ca e semiretardat.
Tu vrei sa zici ca nu bateți ? Dolha zice că da ! : ))
In ultimii ani 90% dintre previziunile de non combat s-au dovedit a fi false si s-a demonstrat tocmai contrariul! Sper ca in cazul tau a fost doar efectul etnobotanicelor pt ca altfel e tragic! Sunt prea multi nebuni in tara asta si ar fi pacat!
Bate dinamo. Multi stim de ce !
# Respect se numeste ce iti pot oferi in momentul de fata !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.