FOTBAL » LIGA 1 » ASTRA PLOIEŞTI - STEAUA, AZI, ORA 16:00, GSP TV ŞI GSP.RO / GOIAN LANSEAZĂ UN ATAC FĂRĂ PRECEDENT LA ADRESA CONDUCERII STELEI ÎN FRUNTE CU ARGĂSEALĂ
Alte știri din fotbal
Hermannstadt transferă din Israel » Cine este cel mai nou elev al lui Dorinel Munteanu
0
Gardoș l-a prezentat în Liga 2 pe atacantul abia dat afară din Superligă
0
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
1
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
1
Știri din fotbal internațional
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Otto Hindrich, debut de coșmar la Legia: 3 goluri primite și o mare gafă
0
FCSB la Zagreb, în arena care a surprins începutul unei tragedii istorice: 36 de ani de la revolta ce a anunțat războaiele sângeroase din Iugoslavia
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Rusia susține că a prins un spion al Rep. Moldova. Reacția Chișinăului! ...
Libertatea
www.lyoness2010.blogs-pot.com (stergeti liniuta dintre blog-spot) O idee cucereste Europa! Cea mai serioasa afacere existenta la ora actuala. Intra si convinge-te!
Asa ceva se impune, e clar. Clar Steaua trebuie sa nu fie programata, asta e consecinta nerespectarii deciziei. Si sunt sigur ca nu e Steaua singurul club cu astfel de neregularitati. Poate dupa o etapa de neprogramare, puncte si bani pierduti, le mai vine mintea la cap. Sau daca suntem dezafiliati si stiu ca nu mai vin bani de la UEFA, n-o sa mai bage, o sa se aleaga praful si o sa plece. Si atunci se poate porni de la zero.
Tie daca ti-ar datora patronul tau salariul pe 2 luni ai muri cu el de gat, da comentezi aici ca sa te afli in treaba.
spaghasine prietene, lasa ochelarii de cal, ca nu e cazul. fotbalistii fac o mare eroare cand se lasa trasi in scandaluri de presa. goian a vorbit de multe ori aiurea si a lasat steaua in minus la meciuri foarte importante. la fel face si acum, cand e in mare pericol: zenga o sa fie dat afara de la palermo si goe o s-o ia pe urma lui dica. din pacate !
Adevarstul vinovat este unul singur: g.becali.restul e cancan!
ASTA E STEAUA CONDUSA DE PUSCARIASUL FECALI MIE RUSINE DE CE SE INTAMPLA ACUM LA STEAUA DE DICTATURA IMPUSA DE ANALFABET ,TREBUIE CONTESTAT FOARTE PUTERNIC PANA VA PLECA CU TOT CU SLUGILE LUI ,UNDE SUNTETI BECALIZATILOR SI ASTEA IS MINCIUNI MARCA GSP -MERGETI LA PALAT LUATIVA BANI CEI 10 LEI PT CARE SUNTETI PLATITI SA BATETI PE TASTE SI INCERCATI SA REPARATI CE ZICE GOIAN ,MIE GREATA DE SUPORTERI CARE MAI CRED IN BECALI PUSCARIASUL !
argaseala esti o mizerie la fel ca si ciobanu'...ce sa mai.. esti suportu de scrumiera al ciobanului..la Steaua atata stii sa faci, sa rezevi hotel cand echipa merge in deplasare, in rest esti total pe langa cand vine vorba sa conduci si sa administrezi cel mai mare club din Romania,gunoiule...mare dreptate si insipratie a avut MM sa plce dintre asa specimene cum sunteti in conducere...pacat de jucatorii aia nevinovati:((((
Ar cam trebui ca LPF si FRF sa fie reclamate la FIFA pt. ca nu respecta deciziile si musamalizeaza mizeriile din liga 1 pt. a ajuta patronii de cluburi. O dezafiliere a cluburilor romanesti si a nationalei ar fi pasul corect pt. a scapa de acesti mafioti de la liga si federatie care nu fac altceva decat sa ia spaga...
Omul si-a cerut drepturile si s-a luat de conducere. Bravo lui ! Noi suporterii, respect Goian ! ! !
Va suparati pe Goian ? Mai bine suparati-va pe comisii, care sunt in mana lui Corleone, care-i mana-n mana cu gigi ! Asa se fac murdariile in tara asta ! Rusine pentru conducerea clubului Steaua ! Club glorios cu o conducere de rusine !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.