Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
3
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Imi parerau ca aplecat Goe, a lasat un mare gol in aparare dar cred ca Rada il poate umple daca i se da o sansa. Multumim Goe pentru tot ce ai facut pentru Steaua. Multa bafta in Italia.
Doooriiiiiin Goooooiaaaaaaan! Hey, hey, hey! Succes uriasule. Te asteptam inapoi cand vrei.
merita sa plece,a jucat destul pt STEAUA,pretul mi se pare cam mic!!!nu trebuie plans intr-o zi se retrage si atunci ce faci?nu se mai joaca cu fundasi k nu e GOE?FORTZA STEAUA!!!!!!!!!
bravo gigi...ce iei pe mere dai pe pere..asta tzeapa...tine-o tot asa
Steaua ramane fara aparare urmeaza meciuri grele si vor lua carute de goluri cu capul ca in Europa toat echipele au oameni inalti.Ambii portari nu prea prind mingea pe centrare si a-l forta pe Tudose si Baciu e riscant.E nevoie urgent de un aparator central inalt care sa nu gafeze precum Goe.Multumiri lui Goe pentru daruire si plecarea e de inteles ca si cea a lui Ghionea care e mai mult accidentat.
Multumim pentru tot ce ai facut la Steaua !!! Succes Goe ! Iti simtim deja lipsa (s-a vazut in jocul de aseara cu juniorii lui Motherwell)! DIXIT
vai via, Gogo..tanti augurii!!
multumim !
multa bafta Goe si multumim pentru tot ce ai facut la Steaua. Meriti din plin acest transfer. In ceea ce priveste locul lasat liber in aparare, in afara de idyotul ala de Baciu, cred ca oricine poate juca. de preferat Rada. Stie cineva cum sa poate accidenta Baciu, sa scapam draq de el.
bai Ionel...eu zic sa-ti scoti stema Stelei de pe cont, ca tu nu esti suporter adevarat. CUm dreq poti sa zici ca nu a jucat bine Goian. Cu siguranta nici Radoi nu a facut pt Steaua cate a facut Goian. S-a vazut si la meciul de aseara ce inseamna apararea Stelei fara Goian si cu atat mai mult se va vedea in viitor. Imi pare rau de el ca nu a ajuns la o echipa mare si cred ca pana in iarna, cu exceptia banilor, va regreta ca a plecat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.