Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Au cumpărat masa de biliard de la bunica din Kansas » „Era moștenire de familie, dar luăm bilete cu banii ăia!”
0
Pierdere grea pentru nemți! Schlotterbeck, Mondial încheiat
0
Edward Iordănescu îi pune în așteptare pe greci!
0
Franța - Irak, în grupa I de la Campionatul Mondial » Echipele probabile + cote
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
George Simion, ultimatum pentru Adrian Veștea: „Te așteptăm până la 20.00 ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Evaluarea Națională 2026 la Română. Servere blocate, haos în școli: „Te las ...
Libertatea
am vazut tot meciul !! steaua a avut un gol anulat aiurea si un penalty neacordat si puturosu asta are tupeul sa mai si comenteze arbitraju... asa se dicteaza de la CCA anu asta otelu tre sa fie campioana indiferent de consecinte !! E singura echipa impotriva careia nu se greseste !!
Ghenisti, vine DINAMO peste 12 zile la voi. Sa va vad atunci!
asa a zis dorinel? "unui jucator DE-AI MEI"?....nu de-al meu?
Hehei Dorinele, vezi tu, daca taceai din gura, si recunosteai ca Steaua a fost peste Otelul astazi ramaneai un domn, asa, te-ai facut de ca-cao
prea mult se discuta de arbitraj. mult prea mult. de tineri si de jucatori promovati prea putin. apoi mergem in europa si ne facem de ras cu toate echipele de club. si mai avem pretentii de la nationala...
cum putem vorbi de arbitraj cand steaua avut gol valabil anulat si penalti clar neacordat trebuie sa ai probleme psihice
nesimtirea acestui personaj nu are margini
asa e dreptate iar golul nostru nu a fost valabil pentru ca maicon a sarit mai sus ca extraterestrul rîpa,la golul anulat tusierul sa gîndea unde sa faca vacanta pe banii de la stan ati venit sa furati in ghencea !!
la faza cu penaltyul uitati-va la bicfalvi ca era cu doua maini sprijinit pe aparatorul galatean:decizie corecte fault in atac .in rest a-ti fost mai buni in seara asta felicitari...........se poate sa ne respectam ....macar ca sportivii .......dar nu cei din romania ...FORZA OTELUL
Adevaru' este ca arbitrul Kovacs mi-a spus chiar si mie acelasi lucru "Doar nu vreti sa castigati in Ghencea?"!!! Si sa va dezvaluiesc un lucru incredibil domnilor chiar si pe Hosni Mubarak l-a intrebat la fel! Ca sa nu mai spun ca la sfarsitul meciului, intr-un exces de zel, Kovacs a urcat pana in tribuna oficiala si l-a intrebat pe insusi presedintele ligii, Dragomir, daca n-ar vrea sa castige in Ghencea... Cum este posibil asa ceva? Eu cred ca arbitrul l-a confundat pe Dragomir, cu Dukadam... Lasati-o balta ca Dornel nu mai stie ce sa inventeze ca sa nu-l demita indienii! Eu il stiam pe Dorinel un tip de caracter. Tocmai de aceea i se va propune o functie in turnatoria de la Mit
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.