Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
0
Se înmulțesc criticile la adresa lui Neymar: „Nu înțeleg cum a putut fi convocat”
0
Noul atacant al lui Carlo Ancelotti e pe val la Mondial » Ce înseamnă bucuria de după gol a atacantului brazilian
0
Schimbă FIFA stadionul finalei? » Deschamps, Vinicius și Rabiot, extrem de nemulțumiți
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
„Nicușor Dan pare preluat pas cu pas”. Ludovic Orban, avertisment dur ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
Panduru e singurul antrenor care poate face treaba in Ghencea. In primul rand nu-i va fi frica sa faca ordine in lot si va pleca singur daca nu merge echipa.
Asta este Dorinel, "CAND TE BAGI IN TARATE TE MANANCA PORCII" ,CIOBANII,berbecii,CARLANII,becalii, s.a.m.d.
La acest moment exista un singur antrenor cu valoare de cupe europene in Romania...DAN PETRESCU...singurul care poate face performanta,...indiferent ca e UCL sau Cupa Uefa
Caracterul unui antrenor s-a vazut la cei care au trecut prin curtea lui Becali.De aici incolo,cei ce vor accepta,vor fi exclusiv fripturitsti(indiferent de nume,dar mai ales lipsiti ce cel mai elementar bun simt. O singura data eu nu permiteam sa fiu jignit.Cum sa accepti,de fiul unui cioban (din mrginea Bucurestiului),bisnitar,client al cazinourilor,samsar de ultima speta,tovaras cu securitatea(fiindca altfel nu ii mergeau afacerile,era la parnae)etc.etc.Pentru ce?PENTRU BANI
asa iti trebuie! mercenarule!!! ti-a trebuit steaua !!! sper sa te faca de rusine si sa te demaoralizeze in cel mai penibil hal!!! deloc nu ai caracter!!! puteai ramane la cluj sa faci ceva frumos, dar ai vrut sa lucrezi pentru cioban. sper sa primesti ceea ce meriti....WHAT GOES AROUND, COMES AROUND
Pai cum sa faca steaua performanta cu 3 antrenori pe sezon. Cum sa vine cineva capabil cand stie ce il asteapta. Un dobitoc care nu stie sa scrie ii zice ce schimbari sa faca si cum sa arate echipa. La Steaua vor veni numai antrenori neafirmati si fara nume , de preferat tinerei ca sunt mai usor de busculat. Cat timp becalul e la steaua nu trb sa speram la performante reale. Iar pt Carmen , sa stii ca nu e becali singurul roman cu bani . Sunt destui care vor sa spele niste banuti in RO
pai cu asa mizerie de echipa ce sa faca si saracu munteanu. Da DOAMNE SA II IA ECHIPA CRETINULUI ASTA FMM
Eu nu inteleg de ce nu aduce un antrenor cu experienta, ce tot atata ii terorizeaza pe astia tineri..
dar gigi pe faras cand imi va fi dat sa vad?
Si cu cine negociezi Gigi pt.Pandi?Cu prietenul tau Felix?Nu de alta dar stim cu totii ca Pandii este angajatul GSPTV.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.